010-01062-10 GARMIN Navigasyosyon Cihazı 

Garmin Delz760LMT NAVTEQ Türkiye&Avrupa-Bluetooth-Kamyon Ve Tır Sürücüleri İçin Navigasyon

010-01062-10

5.0 / 5 , 200 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
---
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
KDV Dahil
» MİCRO SD GİRİŞİ
:
Var
» EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
:
800x480 Piksel
» AĞIRLIK
:
352 gr
» GPS
:
Araç İçi (Navigasyon)
» BOYUTLAR
:
154.9 x 86.4 mm (6.1 x 3.4 ")
»
Gömme hoparlör
Stokta Bulunmamaktadır!
En Avantajlı Taksitler

Garmin Dezl 760LMT Kamyon/Tır Navigasyonu Cihazı

Dezl 760LMT şoförün hayatını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış, 7 "ekranlı navigasyon cihazıdır. Özelleştirilmiş bir rota boyunca size rehberlik eder ve sadece bu değil, Active Lane Rehberlik ile uygun şeritte konum sağlamaya yardımcı olur.

Gezilerinizi Raporlama ve Tutma

Dezl 760LMT gezi bilgilerini tutmayı ve raporlamayı kolaylaştırır. Sizin yakıt kullanımızı ve 760LMT IFTA yakıt giriş için otomatik kayıtları gösterir. Servis saatleri ve sürüş durumu oturum ve 760LMT saatlerinizi izler ve otomatik olarak HOS ihlalleri konusunda sizi uyarır. Gelişmiş ve elverişli raporlama ve izleme için tüm günlük bilgilerinizi tutar.

Güvenle Gezinin

Basitçe size uyan bir rota üzerinde kendi ihtiyaçlarınıza göre ölçüleri ve yük kısıtlamaları girin ve dezl 760LMT kılavuzlarından yararlanın. Bütünleşik Trip Planner Birden fazla aktarmasız rotaları ve plan oluşturmak ve gelecek gezileri kaydetmenizi sağlar. Ses ile aktive navigasyon ile dezl 760LMT çalışabilir. O kadar kolay ki, sadece onunla konuşun!

Güvenli Sürüş

Dezl 760LMT römork veya tehlikeli maddeler de dahil olmak üzere köprü yükseklikleri, ağırlık limitleri, yüksek rüzgar alanları ve kısıtlamalar gibi yaklaşan yol koşulları hakkında verileri saklar. Haritada görünen A sınıfı veri alanını inişlerde ve rampalar tahmin ve buna göre kaydırmak için sürüş sağlar. Aynı zamanda, mil göstergesi bilgi sağlar. Artı kendi saatini otomatik olarak zaman dilimleri değiştirir ve gündoğumu / günbatımı görüşleri sağlar. Eyalet veya ülke sınırları geçerken de bildirim alır. Ayrıca yedek kamera uyumluluğu için video girişi.

Ömür Boyu Harita Güncellemesi

Cihazınız Dezl 760LMT size ömür boyu harita güncelleştirmesi ile birlikte geliyor.


Uyumlu Akıllı Telefon Linki

Google Play uygulamalarına erişilebilir. Akıllı telefon Link dezl 760LMT navigasyon ve bir android akıllı telefon arasında kesintisiz bir gezinme deneyimi oluşturur. Bu cihazlar örneğin park ederken, son bulunan konumları ve mevcut hedef gibi bilgileri paylaşmak için izin verir. Aynı zamanda akıllı telefonunuzun güncel mobil veri planı kullanarak hava ve yakıt fiyatları gibi, Garmin Canlı Servisleri için uyumlu dezl bağlar.

Elleriniz Serbest Arama Yapın

Hands-free arama dezl 760LMT bluetooth entegre kablosuz teknolojisi, yerleşik bir mikrofon ve hoparlör ile olanak sağlar. Yoldayken 760LMT aracılığıyla uyumlu bluetooth telefonunuzla eller serbest konuşma yapabilirsiniz.Sadece bir arama yapmak için dezl dokunmatik tuş takımı ile rakamlara basın. Aramaları cevaplamak için sadece ekrana dokunun ve dahili mikrofona konuşun. Kişileri aramak için tek tuşla arama keyfini çıkarın.

Tırlar için özel harita kapsamı: Türkiye, Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Lüksemburg, Macaristan, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovenya, Slovakya.

Teknik Özellikler
MİCRO SD GİRİŞİ
Var
SESLİ YÖNLENDİRME
Var
HARİTA
Türkiye + Avrupa
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
800x480 Piksel
AĞIRLIK
352 gr
GPS
Araç İçi (Navigasyon)
BOYUTLAR
154.9 x 86.4 mm (6.1 x 3.4 ")
PİL
Şarj edilebilir lityum-iyon
EKRAN
7.0" TFT Dokunmatik
GARANTİ
2 Yıl
Kargo
Kargo
Ücretsiz
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor