Laptop Notebook Fiyatları Televizyon Projeksiyon Satışı  

Avantajlar Dünyası
Kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen E-Mail adresinizi giriniz
İstanbul Bilişim A.Ş. Şirket Profili
İstanbul Bilişim A.Ş.

  Bilgi teknolojileri alanındaki 23 yıllık sektörel tecrübesini spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştiren İstanbul Bilişim, kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren Notebook & Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon, Home Cinema,Plazma & LCD & LED TV alanlarında çözümler getirmektedir. Bu bağlamda Türkiye'nin en büyük 100 bilişim firması arasında yer alan İstanbul Bilişim faaliyet alanlarını Notebook ve Görüntü ve Ses Sistemleri olarak 2 ana grupta toplamış, 2011 yılı içersinde cep telefonu, beyaz eşya & mutfak, ev elektroniği gruplarına da hızla giriş yaparak, tüm elektornik ürün gruplarında tüketicilerine en iyi ürünleri en iyi fiyata vermek için çalışmaktadır. 
 
  Şişli'de yönetim, finans, muhasebe, reklam, web, halkla ilişkiler, satış ve call center departmanlarından oluşan koordinasyon merkezi; 250 farklı Notebook & Netbook & Tablet PC & Konsept Desktop ve 120 farklı LCD & LED & PLAZMA TV modellerinin bulunduğu Exclusive Showroomlar'ı, tüm modellerin Türkiye'de en geniş yedek parça stoğunu bulunduran VIP teknik servisi ile hizmet vermektedir. İstanbul Bilişim tarafından satışı yapılan ürünler Türkiye'nin 7 bölgesine Sürat Kargo ile %100 sigorta ve kasko güvencesi ile gönderilmektedir.
 
   İstanbul Bilişim aynı gün stoktan sevkiyat ilkesi gereğince binlerce üründe saat 17.00'a kadar geçilen siparişlerin 600 km'ye kadar ertesi gün adrese iletilmesini sağlayan kargo teslimat süresi ile sektörde önemli bir fark oluşturmaktadır. Her türlü sipariş ve sorularınız için haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet veren 90 kişilik uzman Call center kadrosu ile Plazma & LCD & LED TV, Notebook & Netbook &  Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon ve Home Cinema, Cep telefonu, Beyaz Eşya & Mutfak ve Ev Elektroniği alanında tüketiciden gelen sorulara en iyi çözüm hizmeti sunmaktadır. Ortalama 19 yıllık tecrübeye sahip 81 ilde bulunan servis noktası ile konusunda uzman saha ekipleri sayesinde doğrudan tüketiciye en iyi hizmeti sunmaktadır. 

  Teşekkürler Türkiye. İstanbul Bilişim  Uluslararası Tüketici Akademisi tarafından gerçekleştirilen Markaların Tüketiciler Üzerindeki Etkileri konulu araştırmasında tüketici beklentilerine verdiği cevapla Kalitesine En Çok Güvenilen Marka ödülünü 2009 ve 2010 yıllarında üst üste iki kez almaya hak kazanarak IT sektöründe rekor bir başarıya imza atmıştır.


FAALİYET ALANLARI

Sony Vaio Notebook
Notebook dünyasının en önde gelen markalarından Sony Vaio 'da Son Toptancı, Ana Dağıtıcı misyonunu başarı ile yürüten İstanbul Bilişim , Sony Vaio markasının bütün ürün gamını tüketicilere sunmaktadır. Sektöründe rekorlara imza atan marka olarak dikkat çeken Sony Vaio 'nun notebook, netbook, tablet pc ve desktop tüm ürün gamını showroomunda sergileyen İstanbul Bilişim bu ürünlerin satış sonrası hizmetlerini de vermektedir. Ayrıca Sony Vaio ürünlerine ait Docking Station, adaptör, batarya, çanta, Slip Case gibi aksesuarları da temin edilmektedir. 


Notebook & Netbook & Tablet & Konsept Desktop
İstanbul Bilişim. Sony Vaio Notebooklarda yıllardır en yeni modelleri Türkiye’nin en iyi ödeme seçenekleri İle Tüketicinin beğenisine sunmanın gururu ile şimdi de Notebook,Netbook, Tablet PC ve Konsept Desktoplarda da en iyi markaları bünyesine katmaya devam etmektedir. Bunların içerisinde yer alan Apple, Hp, Toshiba, IBM Lenovo, Acer, Asus, Gateway, Dell ve Archos markalarının en  yeni ve en üst modellerini yine Türkiye’nin en iyi Showromları olan İstanbul Bilişim Exclusive Showroom larında bulabilir veya Türkiye’nin ilk 300 sitesi içerisinde yer alan www.istanbulbilisim.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.


Projeksiyon Teknolojileri
İstanbul Bilişim Projeksiyon Teknolojileri alanında 28 farklı markanın satışını yapmaktadır. Uzman müşteri temsilcilerimizin ihtiyacınızı iyi analiz ederek, evinizde küçük sinemalar oluşturmanıza ya da yaptığınız sunumlarda en iyi performansa ulaşmanızı sağlayacak ürün konusunda yardımcı olmaktadır. İstanbul Bilişim görsel sunum sistemleri için montaj aparatları teminini de gerçekleştirmektedir. 


Plazma & LCD & LED TV
Türkiye’de en yeni modelleri, en zengin marka ve model çeşitliliği, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize sunan ve 120 farklı modeli bir arada görebileceğiniz exclusive showroom’larımızda profesyonel satış ekibimiz, aynı anda tek görüntü kaynağından yayınlanan Blu-Ray HD görüntü kalitesi ile dünya markalarının en yeni modellerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunarak, iyi bir analiz sonucu memnun kalacağınız ürünü tercih etmenize yardımcı olacaktır. 


Cep Telefonu
Görüntü Ses sistemleri ve bilgisayar pazarında elde ettiği başarıyı, Cep telefonu alanına da taşımak isteyen İstanbul Bilişim, bu amaçla önde gelen cep telefonu ; Nokia, Apple iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC, Blackberyy, LG gibi markaların  seçkin modellerini tüketiciyle buluşturuyor. 


Beyaz Eşya & Mutfak & Ev Elektroniği
Müşterilerinin geri dönüşleri ve isteklerini doğrultusunda, ürün  yelpazesini genişleten İstanbul Bilişim, beyaz eşya ankastre, Elektrikli Mutfak Aletleri,Elektrikli Ev Aletleri, ısıtma ve soğutma ürünlerinin satışına 2011 içersinde başlamıştır. 


Garanti ve Teknik Servis Hizmetleri

Exclusive Garanti hizmeti Türkiye’de sadece İstanbul Bilişim müşterilerinin yararlandığı bir hizmettir. VIP teknik servis hizmeti anlayışı ile müşterilerimizin ürünlerinde garanti süresi boyunca arıza durumda 19 Yıllık sektörel deneyimi ile alanlarında ihtisaslaşmış saha ekiplerine  arıza kaydı vermeniz yeterli olacaktır. Vermiş olduğunuz arıza kaydı ile 24 saat içerisinde hiçbir ücret* talep edilmeden yerinde müdahale edilecek durumlarda evinizde müdahale etmektedirler. Parça değişimi gerektiren durumlarda ise ürününüz servis noktalarımıza alınarak parça değişimi gerçekleştirmekte ve kurulumu yeniden yapmaktadırlar.  Avrupa’nın en yaygın yedek parça stokunu 1.000.000$ bütçe ayırarak Türkiye’de sadece İstanbul Bilişim oluşturmuş ve VIP teknik servis alt yapısının vermiş olduğu hizmet kalitesinin rahatlığını müşterilerine yaşatmaktadır. VIP teknik servisimiz, arıza durumunda sektördeki firmalar gibi en ücra köşelere atılmış teknik servislere ve yurtdışı destek numaralarına yönlendirme yapmadan uzman ekibi ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir. 
*30 km’ yi aşan mesafelerde km başına 0,35 YTL yol ücret alınmaktadır.


İnternet Sitesi
Dünya pazarlama teknolojileri, işletme mühendisliklerinin geldiği son nokta İstanbul Bilişim farkı ile Türkiye’de en yeni kampanyaların, fiyat ve taksit avantajlarını anlık takip edilebilmesi ve yeni ürünleri Türkiye’de ilk defa sizlere sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. İlklere imza atan firma anlayışı ile hizmet kalitesini her zaman ön planda tutan firmamız,  Türkiye’nin en kapsamlı Plazma & LCD & LED TV, Notebook & Netbook &  Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon ve Home Cinema, Cep telefonu, Beyaz Eşya & Mutfak ve Ev Elektroniği ürünlerini inceleyebileceğiniz, ürün detayları hakkında bilgi alabileceğiniz ve tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir hizmet sunarak www.istanbulbilisim.com.tr  adresinden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Alexa verilerine göre dünyanın en çok izlenen ilk 10.000, Türkiye’nin de en çok izlenen ilk 300 sitesinden biridir.İstanbul Bilişim , www.istanbulbilisim.com.tr internet adresi ile internet dünyasına yön vermektedir. 


Call Center Hizmeti

Haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında müşterilerine kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren, 90 kişilik alanlarında ihtisaslaşmış ve akademik eğitimlerini üst düzeyde eğitim programları ile tamamlamış ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Haftanın 4 günü hizmet kalitesini arttırmak ve daha iyi hizmet vermek amacı ile eğitim programlarına katılan ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için idari kademeler tarafında takip edilmektedir.  Alanlarında ihtisaslaşmış uzman call center ekibi Plazma & LCD & LED TV, Notebook & Netbook &  Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon ve Home Cinema, Cep telefonu, Beyaz Eşya & Mutfak ve Ev Elektroniği  alanında tüketicilerden gelen her türlü sorulara en iyi çözüm hizmetini sunmaktadır. Uzman call center ekibimizden ürün-ödeme-lojistik-teknik bilgi ve kurulum hakkında bilgi alarak kolay ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.


Exclusive Showroom
İstanbul Bilişim , tüketicilere ürün almadan önce, özellikle internetten her yönü ile çok iyi araştırma yapmalarını tavsiye etmektedir. Profesyonel satış ekibi Çağlayan ve Airport AVM içerisinde bulunan Exclusive Showroomlarında, dünya markalarının en yeni modellerini siz değerli tüketicilerinin beğenisine sunarak, iyi bir analiz sonucu memnun kalacakları ürünü tercih etmelerine yardımcı olacaktır.Haftanın 7 günü İstanbul Çağlayan ve Airport AVM içerisinde hizmet veren İstanbul Bilişim Exclusive showroomlarımıza siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.


Sosyal Medya
İstanbul bilişim Facebook, Twitter, Google + ve Friendfeed sosyal sayfaları ile takipçilerini anlık kampanya ve fırsatlardan haberdar etmektedir. Aynı zamanda teknolojide gelişen haberleri paylaşmakta, takipçilerinin her türlü soru, öneri, şikâyetleri takip edilmekte ve çözüme ulaştırılmaktadır.


yükleniyor