DC32 Allergy DYSON Elektrikli Süpürge 

Dyson DC32 Allergy Elektrikli Süpürge

DC32 Allergy

4.8 / 5 , 104 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
---
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
KDV Dahil
» MOTOR GÜCÜ (W)
:
1400 Watt ( Motor gücü cihazın ne kadar elektrik harcadığını gösterir. )
» EMİŞ GÜCÜ
:
280 AW
» SES SEVİYESİ
:
85 dB Ses Seviyesi
» TOZ HAZNESİ
:
2 lt
» ÜRÜN AÇIKLAMASI
:
Emiş gücü kaybı yok
»
Kolay merdiven temizliği
»
Ayrılabilir tutaç /hortum
»
Maksimum Erişilebilirlilik 10,7 m
» Ücretsiz Kargo
Stokta Bulunmamaktadır!
En Avantajlı Taksitler


   DYSON TEKNOLOJİSİ

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi :  Dyson Root Cyclone™ teknolojisine Core Separator teknolojisini ekler;İç ve dış siklon arasına yerleştirilen Core Separator, daha fazla mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.Şeffaf Hazneye gelen toz ve kir üç aşamadan geçer:   1-Perde: Şeffaf hazneye dolan hava, dış siklon tarafından döndürülür. Büyük parça kirler ve toz partikülleri havadan ayrıştırılarak şeffaf haznenin dibinde toplanır. İnce haz ve tüyler dönen hava ile birlikte perdeden geçerek bir sonraki bölüme gelir; Core Separator

2-Core Separator: Kirli hava ikinci siklona geçer- Core Separator. Burada daha kuvvetli bir merkezkaç kuvveti ile mikroskobik toz ve kirler, havlar ve tüyler havadan ayrıştırılarak hazne dibinde toplanır.

3- Root Cyclone™: Son bölümde, hava ile beraber dönen 0,5 mikrona kadar küçük partiküller havadan ayrışır Polen zerrecikleri, küf ve bakteriler Dyson Root Cyclone™ teknolojisi sayesinde havadan ayrıştırılarak şeffaf hazne dibinde toplanır.Böylelikle, ortamda solunan havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içeren temiz hava makineden dışarı çıkar.

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi ile üretilen modeller: DC22 Dyson Baby ( Küçük metrekareli evler için üretilen DC22 Dyson Baby, diğer Dyson silindir modellerden 1/3 oranında daha küçüktür), DC23 serisi, DC24 Ball (Küçük metrekareli evler için üretilen DC24 Ball, diğer Dyson dikey modellerden 1/3 oranında daha küçüktür) ve DC25 Ball.

Dyson Ball™ teknolojisi: Tek bir bilek hareketiyle kolay ve esnek manevra kabiliyeti sağlayan Ball ™ teknolojisi DC24 ve DC25 modellerinde geliştirildi; motor, makinenin ağırlık merkezini azaltmak ve manevra kabiliyetini artırmak için topun içine yerleştirildi.

Dyson Dijital Motor V2

Geleneksel fırçalı motorların içindeki karbon fırçaların neden olduğu sürtünme daha fazla elektrik enerjisi tüketirken daha az mekanik enerji ürettikleri anlamına gelir. Dyson’ın elektronik ve mekanik uzmanları tarafından on yıllık bir sürede geliştirilen DDM V2 süper güçlü neodymium mıknatısları kullanır. Pervanenin güçlü oluşu ve gücün ağırlığa oranı buna bağlıdır. DDM V2 kullanan yeni Dyson makineleri artık Dyson’ın daha önceki şarjlı el süpürgelerine göre iki kat fazla elektrik tasarrufu sağlamakta ve enerjiyi en uygun randımanla kullanmaktadır. Dyson dijital motor V2, 84% enerji tasarruflu – ve karbon fırçalı atalarından iki kat daha randımanlıdır.  15 yeni patenti ile en gelişmiş vakumlu

   

motorlardan biridir. Hızlı, hafif ve fırçasız oluşu performansını artırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Pervane geleneksel bir motordan üç kat, Boeing 747 uçağı motorundan on kat daha hızlı dönmektedir. Dyson Dijital motor ilk olarak DC30 ve DC31 şarjlı el süpürgelerinde kullanılmıştır.

                                                                                                             V2 NASIL ÇALIŞIR?

Geleneksel motorlar polariteyi değiştiren ve tork yaratmak için gereken elektrik akımını tamamlamak için, çeviriciyle sürekli elektrik bağlantısı sağlayan karbon fırçalara ihtiyaç duyar. Bu mekanik değiştirme fırçalı motorların, hareketli parçalar arasındaki bağlantıya dayanması nedeniyle var olan bir dezavantajıdır. Geleneksel fırçalı motorların sorunu karbon parçacıkları yaymalarıdır. Kirlidirler ve kısıtlı bir ömürleri vardır. Dyson dijital motorlar karbon fırça kullanmazlar çünkü bir komütatörden gelen kapalı elektrik devresine bağlı değildirler. Çarka bağlantı yoktur – sadece hareketsiz kısımda üretilen güçlü bir elektromanyetik alan vardır. Bu alanın polaritesi dâhili güç elektrik akımında bulunan (bir mikroişlemci tarafından) dijital olarak değiştirilmektedir. Dijital değiştirme temizdir çünkü mekanik olarak basittir.

                                                                                  V2 TEMEL VERİLER

Hızlı: Dakikada 104,000 devirde dönen Dyson motorları şimdiye kadar ev cihazları için geliştirilmiş olanlar arasında en hızlı, en güçlü motorlardır. Sürekli motor gücü, pil voltajı ya da çalıştırma hızından bağımsız olarak maksimum performans sağlar.

Küçük: DDM V2 önceki modellere göre üç kat daha küçüktür, 55,8 mm çapında ve 139 gram ağırlığındadır.

Enerji tasarruflu: Geleneksel motorlar kıvılcım saçan, yıpranan ve karbon tozu yayan karbon fırçalar ile çalışır. Elektriği hava gücüne dönüştürürken enerjinin %50’sini harcayabilirler. DDM V2 sadece 200W kullanır ve geleneksel motorlara oranla iki kat daha randımanlıdır. Tasarımı havaya karbon parçacıkları saçılmasını önler.

Akıllı: Bu dijital motor en iyi randımanı sağlamak için kendi kendini düzenler. Dâhili bir mikroişlemci hızı kontrol etmek için her saniye 3300 ayarlama yapar. Vakum hava akışını görüntüler, tepki verir ve kendini adapte eder.

Sağlam yapı: DDM V2 daha az parçaya sahiptir ve basit, sağlam bir tasarımı vardır. Sürtünen fırçaların yerini sağlam mıknatıslar almıştır. Yüksek kaliteli mekanik parçalar DDM V2’nin ömrünün uzun olmasını sağlar.

Materyal: Neodymium mıknatıslar ferrit mıknatıslardan dört kat daha güçlüdür ve çabuk yıpranan ve süpürgenin hava akışını kirleten geleneksel karbon fırçaların yerini almışlardır. Neodymium mıknatıslar daha çok bilgisayar sürücülerinde ve elektrikli arabalarda bulunur. DDM V2 yüksek performans için ayarlanmış, normalde uzay mühendisliğinde kullanılan karbon fiber ile güçlendirilmiş polimerden yapılmış 3 boyutlu turbo bir pervaneye sahiptir.                                                      DYSON TEKNOLOJİSİ VE TÜKETİCİYE SAĞLADIĞI FAYDALAR
Dyson Root Cyclone™ ve Ana Ayrıştırıcı Teknolojisi   Emiş gücünü kaybetmeyen süpürge – Sabit Emiş Gücü Dyson Dijital Motor    %84 Enerji tasarrufu Tek Tuşla Hazne Boşaltımı   Kolay ve Hijyenik Hazne Boşaltımı Kablo Sarma   Kullanımı Kolay ve tek hareketle kablo sarma Hafif   Taşıma ve kaldırmada kolaylık Hafif süpürge borusu   Kullanımda hafiflik Teleskopik Sistem   Saklama ve kaldırmada kolaylık
Teknik Özellikler
FİLTRELEME
Ömür boyu dayanıklı motor sonrası filtre
AYRILABİLİR BORU/HORTUM
Var
KORDON UZUNLUĞU
6.5 metre
BORU TİPİ
Ayarlanabilir boru
KÖK SİKLON TEKNOLOJİSİ
Var
HAZNE
Şeffaf
ÜRÜN ÖZELLİĞİ
Alerjisi olanlar için ideal
Teknoloji
Patenlti Root Cyclone Teknolojisi
TEMİZ HAVA ÇIKIŞI
Var
GÖVDE ÜZERİNE APARAT YERLEŞTİREBİLME
Var
KİR HAZNESİ
Var
HASSAS YÜZEY/MOBİLYA APARATI
Var
AKSESUAR
Çift modlu zemin aparatı
MOTOR ÖNCESİ FİLTRE - YIKANABİLİR FİLTRE
Var ( Her 3 ayda bir yıkanmalı )
MOTOR GÜCÜ (W)
1400 Watt ( Motor gücü cihazın ne kadar elektrik harcadığını gösterir. )
EMİŞ GÜCÜ
280 AW
SES SEVİYESİ
85 dB Ses Seviyesi
HAVA AKIMI
28 litre/saniye
TOZ HAZNESİ
2 lt
HEPA FİLTRE
Var
HEPA FİLTRE
Var
TOZ TORBASI
Toz torbasız kullanım
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Emiş gücü kaybı yok
ÜRÜN AÇIKLAMASI-2
Kullanışlı aparat saklama
GARANTİ
2 Yıl Garanti
Kargo
Kargo
Ücretsiz Kargo
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER
yükleniyor