Dyson DC32 Allergy Elektrikli Süpürge

4.8 / 5 - 110 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Motor Gücü (w) : 1400 Watt ( Motor gücü cihazın ne kadar elektrik harcadığını gösterir. )
Emiş Gücü : 280 AW
Ses Seviyesi : 85 dB Ses Seviyesi
Toz Haznesi : 2 lt
Ürün Açiklamasi : Emiş gücü kaybı yok


   DYSON TEKNOLOJİSİ

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi :  Dyson Root Cyclone™ teknolojisine Core Separator teknolojisini ekler;İç ve dış siklon arasına yerleştirilen Core Separator, daha fazla mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.Şeffaf Hazneye gelen toz ve kir üç aşamadan geçer:   1-Perde: Şeffaf hazneye dolan hava, dış siklon tarafından döndürülür. Büyük parça kirler ve toz partikülleri havadan ayrıştırılarak şeffaf haznenin dibinde toplanır. İnce haz ve tüyler dönen hava ile birlikte perdeden geçerek bir sonraki bölüme gelir; Core Separator

2-Core Separator: Kirli hava ikinci siklona geçer- Core Separator. Burada daha kuvvetli bir merkezkaç kuvveti ile mikroskobik toz ve kirler, havlar ve tüyler havadan ayrıştırılarak hazne dibinde toplanır.

3- Root Cyclone™: Son bölümde, hava ile beraber dönen 0,5 mikrona kadar küçük partiküller havadan ayrışır Polen zerrecikleri, küf ve bakteriler Dyson Root Cyclone™ teknolojisi sayesinde havadan ayrıştırılarak şeffaf hazne dibinde toplanır.Böylelikle, ortamda solunan havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içeren temiz hava makineden dışarı çıkar.

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi ile üretilen modeller: DC22 Dyson Baby ( Küçük metrekareli evler için üretilen DC22 Dyson Baby, diğer Dyson silindir modellerden 1/3 oranında daha küçüktür), DC23 serisi, DC24 Ball (Küçük metrekareli evler için üretilen DC24 Ball, diğer Dyson dikey modellerden 1/3 oranında daha küçüktür) ve DC25 Ball.

Dyson Ball™ teknolojisi: Tek bir bilek hareketiyle kolay ve esnek manevra kabiliyeti sağlayan Ball ™ teknolojisi DC24 ve DC25 modellerinde geliştirildi; motor, makinenin ağırlık merkezini azaltmak ve manevra kabiliyetini artırmak için topun içine yerleştirildi.

Dyson Dijital Motor V2

Geleneksel fırçalı motorların içindeki karbon fırçaların neden olduğu sürtünme daha fazla elektrik enerjisi tüketirken daha az mekanik enerji ürettikleri anlamına gelir. Dyson’ın elektronik ve mekanik uzmanları tarafından on yıllık bir sürede geliştirilen DDM V2 süper güçlü neodymium mıknatısları kullanır. Pervanenin güçlü oluşu ve gücün ağırlığa oranı buna bağlıdır. DDM V2 kullanan yeni Dyson makineleri artık Dyson’ın daha önceki şarjlı el süpürgelerine göre iki kat fazla elektrik tasarrufu sağlamakta ve enerjiyi en uygun randımanla kullanmaktadır. Dyson dijital motor V2, 84% enerji tasarruflu – ve karbon fırçalı atalarından iki kat daha randımanlıdır.  15 yeni patenti ile en gelişmiş vakumlu

   

motorlardan biridir. Hızlı, hafif ve fırçasız oluşu performansını artırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Pervane geleneksel bir motordan üç kat, Boeing 747 uçağı motorundan on kat daha hızlı dönmektedir. Dyson Dijital motor ilk olarak DC30 ve DC31 şarjlı el süpürgelerinde kullanılmıştır.

                                                                                                             V2 NASIL ÇALIŞIR?

Geleneksel motorlar polariteyi değiştiren ve tork yaratmak için gereken elektrik akımını tamamlamak için, çeviriciyle sürekli elektrik bağlantısı sağlayan karbon fırçalara ihtiyaç duyar. Bu mekanik değiştirme fırçalı motorların, hareketli parçalar arasındaki bağlantıya dayanması nedeniyle var olan bir dezavantajıdır. Geleneksel fırçalı motorların sorunu karbon parçacıkları yaymalarıdır. Kirlidirler ve kısıtlı bir ömürleri vardır. Dyson dijital motorlar karbon fırça kullanmazlar çünkü bir komütatörden gelen kapalı elektrik devresine bağlı değildirler. Çarka bağlantı yoktur – sadece hareketsiz kısımda üretilen güçlü bir elektromanyetik alan vardır. Bu alanın polaritesi dâhili güç elektrik akımında bulunan (bir mikroişlemci tarafından) dijital olarak değiştirilmektedir. Dijital değiştirme temizdir çünkü mekanik olarak basittir.

                                                                                  V2 TEMEL VERİLER

Hızlı: Dakikada 104,000 devirde dönen Dyson motorları şimdiye kadar ev cihazları için geliştirilmiş olanlar arasında en hızlı, en güçlü motorlardır. Sürekli motor gücü, pil voltajı ya da çalıştırma hızından bağımsız olarak maksimum performans sağlar.

Küçük: DDM V2 önceki modellere göre üç kat daha küçüktür, 55,8 mm çapında ve 139 gram ağırlığındadır.

Enerji tasarruflu: Geleneksel motorlar kıvılcım saçan, yıpranan ve karbon tozu yayan karbon fırçalar ile çalışır. Elektriği hava gücüne dönüştürürken enerjinin %50’sini harcayabilirler. DDM V2 sadece 200W kullanır ve geleneksel motorlara oranla iki kat daha randımanlıdır. Tasarımı havaya karbon parçacıkları saçılmasını önler.

Akıllı: Bu dijital motor en iyi randımanı sağlamak için kendi kendini düzenler. Dâhili bir mikroişlemci hızı kontrol etmek için her saniye 3300 ayarlama yapar. Vakum hava akışını görüntüler, tepki verir ve kendini adapte eder.

Sağlam yapı: DDM V2 daha az parçaya sahiptir ve basit, sağlam bir tasarımı vardır. Sürtünen fırçaların yerini sağlam mıknatıslar almıştır. Yüksek kaliteli mekanik parçalar DDM V2’nin ömrünün uzun olmasını sağlar.

Materyal: Neodymium mıknatıslar ferrit mıknatıslardan dört kat daha güçlüdür ve çabuk yıpranan ve süpürgenin hava akışını kirleten geleneksel karbon fırçaların yerini almışlardır. Neodymium mıknatıslar daha çok bilgisayar sürücülerinde ve elektrikli arabalarda bulunur. DDM V2 yüksek performans için ayarlanmış, normalde uzay mühendisliğinde kullanılan karbon fiber ile güçlendirilmiş polimerden yapılmış 3 boyutlu turbo bir pervaneye sahiptir.                                                      DYSON TEKNOLOJİSİ VE TÜKETİCİYE SAĞLADIĞI FAYDALAR
Dyson Root Cyclone™ ve Ana Ayrıştırıcı Teknolojisi   Emiş gücünü kaybetmeyen süpürge – Sabit Emiş Gücü Dyson Dijital Motor    %84 Enerji tasarrufu Tek Tuşla Hazne Boşaltımı   Kolay ve Hijyenik Hazne Boşaltımı Kablo Sarma   Kullanımı Kolay ve tek hareketle kablo sarma Hafif   Taşıma ve kaldırmada kolaylık Hafif süpürge borusu   Kullanımda hafiflik Teleskopik Sistem   Saklama ve kaldırmada kolaylık
Ürün Özellikleri:
AKSESUAR Çift modlu zemin aparatı
AYRILABİLİR BORU/HORTUM Var
BORU TİPİ Ayarlanabilir boru
FİLTRELEME Ömür boyu dayanıklı motor sonrası filtre
GÖVDE ÜZERİNE APARAT YERLEŞTİREBİLME Var
HASSAS YÜZEY/MOBİLYA APARATI Var
HAZNE Şeffaf
KORDON UZUNLUĞU 6.5 metre
KİR HAZNESİ Var
KÖK SİKLON TEKNOLOJİSİ Var
MOTOR ÖNCESİ FİLTRE - YIKANABİLİR FİLTRE Var ( Her 3 ayda bir yıkanmalı )
Teknoloji Patenlti Root Cyclone Teknolojisi
TEMİZ HAVA ÇIKIŞI Var
ÜRÜN ÖZELLİĞİ Alerjisi olanlar için ideal
MOTOR GÜCÜ (W) 1400 Watt ( Motor gücü cihazın ne kadar elektrik harcadığını gösterir. )
EMİŞ GÜCÜ 280 AW
SES SEVİYESİ 85 dB Ses Seviyesi
HAVA AKIMI 28 litre/saniye
TOZ HAZNESİ 2 lt
HEPA FİLTRE Var
TOZ TORBASI Toz torbasız kullanım
ÜRÜN AÇIKLAMASI Emiş gücü kaybı yok
ÜRÜN AÇIKLAMASI-2 Kullanışlı aparat saklama
GARANTİ 2 Yıl Garanti
Açıklama
Kolay merdiven temizliği
Ayrılabilir tutaç /hortum
Maksimum Erişilebilirlilik 10,7 m
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
dyson süpürge
bu benim İstanbul bilişimden ilk alışverişim.Hiç bir sorun yaşamadım.Zaten dyson kalitesine diyecek yok eviniz tertemiz oluyorFiyat açısından buradan uygunu yok...
/ Mersin
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Bu benim İstanbul Bilişim den 2. alışverişim hem hızlı hem kaliteli hem de piyasadaki emsallerinden yüzde 20 daha ucuz Ankara da oturuyorum aynı süpürgeye burada 1250 TL dediler İstanbuldan 1004 TL ye (12 taksit)geldi. Süpürge ile ilgili yorumuma gelince; ev hiç süpürülmüyormuş, eskiden süpürülen evde toz 1 saat sonra tekrar eşyaların üzerinde şimdi ise böyle bir korku yok ev tertemiz oluyor. teşekkür ederim İstanbul Bilişim...
/ Ankara
COK TEŞEKKUREDRİZ:)
1.ınanılmaz hızlı ulaşim marmariste yaşiyoruz bir gün sonra geldi :) 2. ınanılmaz bır ürün kesinlik alinmali ^3. cok güzel fiyat 4 .başka ürün kullanan lara kullandığınız calı süpürgesi inanın :) 5. cok teşekkurederiz:)
/ Muğla

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor