Dyson DC35 Digital Slim Sarjlı El Süpürgesi

4.0 / 5 - 465 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Motor Gücü (w) : 133 watt
Emiş Gücü : 65 watt
Ses Seviyesi : 82 dB
Toz Haznesi : 0,35 lt
Ürün Açiklamasi : Çıkartılabilir uzun boru

                                                                                                       DYSON TEKNOLOJİSİ

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi :  Dyson Root Cyclone™ teknolojisine Core Separator teknolojisini ekler;İç ve dış siklon arasına yerleştirilen Core Separator, daha fazla mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.Şeffaf Hazneye gelen toz ve kir üç aşamadan geçer:   1-Perde: Şeffaf hazneye dolan hava, dış siklon tarafından döndürülür. Büyük parça kirler ve toz partikülleri havadan ayrıştırılarak şeffaf haznenin dibinde toplanır. İnce haz ve tüyler dönen hava ile birlikte perdeden

geçerek bir sonraki bölüme gelir.

2-Core Separator: Kirli hava ikinci siklona geçer- Core Separator. Burada daha kuvvetli bir merkezkaç kuvveti ile mikroskobik toz ve kirler, havlar ve tüyler havadan ayrıştırılarak hazne dibinde toplanır.

3- Root Cyclone™: Son bölümde, hava ile beraber dönen 0,5 mikrona kadar küçük partiküller havadan ayrışır Polen zerrecikleri, küf ve bakteriler Dyson Root Cyclone™ teknolojisi sayesinde havadan ayrıştırılarak şeffaf hazne dibinde toplanır.Böylelikle, ortamda solunan havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içeren temiz hava makineden dışarı çıkar.

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi ile üretilen modeller: DC22 Dyson Baby ( Küçük metrekareli evler için üretilen DC22 Dyson Baby, diğer Dyson silindir modellerden 1/3 oranında daha küçüktür), DC23 serisi, DC24 Ball (Küçük metrekareli evler için üretilen DC24 Ball, diğer Dyson dikey modellerden 1/3 oranında daha küçüktür) ve DC25 Ball.

Dyson Ball™ teknolojisi: Tek bir bilek hareketiyle kolay ve esnek manevra kabiliyeti sağlayan Ball ™ teknolojisi DC24 ve DC25 modellerinde geliştirildi; motor, makinenin ağırlık merkezini azaltmak ve manevra kabiliyetini artırmak için topun içine yerleştirildi.

Dyson Dijital Motor V2

Geleneksel fırçalı motorların içindeki karbon fırçaların neden olduğu sürtünme daha fazla elektrik enerjisi tüketirken daha az mekanik enerji ürettikleri anlamına gelir. Dyson’ın elektronik ve mekanik uzmanları tarafından on yıllık bir sürede geliştirilen DDM V2 süper güçlü neodymium mıknatısları kullanır. Pervanenin güçlü oluşu ve gücün ağırlığa oranı buna bağlıdır. DDM V2 kullanan yeni Dyson makineleri artık Dyson’ın daha önceki şarjlı el süpürgelerine göre iki kat fazla elektrik tasarrufu sağlamakta ve enerjiyi en uygun randımanla kullanmaktadır. Dyson dijital motor V2, 84% enerji tasarruflu – ve karbon fırçalı atalarından iki kat daha randımanlıdır.  15 yeni patenti ile en gelişmiş vakumlu

   

motorlardan biridir. Hızlı, hafif ve fırçasız oluşu performansını artırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Pervane geleneksel bir motordan üç kat, Boeing 747 uçağı motorundan on kat daha hızlı dönmektedir. Dyson Dijital motor ilk olarak DC30 ve DC31 şarjlı el süpürgelerinde kullanılmıştır.

                                                                                                             V2 NASIL ÇALIŞIR?

Geleneksel motorlar polariteyi değiştiren ve tork yaratmak için gereken elektrik akımını tamamlamak için, çeviriciyle sürekli elektrik bağlantısı sağlayan karbon fırçalara ihtiyaç duyar. Bu mekanik değiştirme fırçalı motorların, hareketli parçalar arasındaki bağlantıya dayanması nedeniyle var olan bir dezavantajıdır. Geleneksel fırçalı motorların sorunu karbon parçacıkları yaymalarıdır. Kirlidirler ve kısıtlı bir ömürleri vardır. Dyson dijital motorlar karbon fırça kullanmazlar çünkü bir komütatörden gelen kapalı elektrik devresine bağlı değildirler. Çarka bağlantı yoktur – sadece hareketsiz kısımda üretilen güçlü bir elektromanyetik alan vardır. Bu alanın polaritesi dâhili güç elektrik akımında bulunan (bir mikroişlemci tarafından) dijital olarak değiştirilmektedir. Dijital değiştirme temizdir çünkü mekanik olarak basittir.

                                                                                  V2 TEMEL VERİLER

Hızlı: Dakikada 104,000 devirde dönen Dyson motorları şimdiye kadar ev cihazları için geliştirilmiş olanlar arasında en hızlı, en güçlü motorlardır. Sürekli motor gücü, pil voltajı ya da çalıştırma hızından bağımsız olarak maksimum performans sağlar.

Küçük: DDM V2 önceki modellere göre üç kat daha küçüktür, 55,8 mm çapında ve 139 gram ağırlığındadır.

Enerji tasarruflu: Geleneksel motorlar kıvılcım saçan, yıpranan ve karbon tozu yayan karbon fırçalar ile çalışır. Elektriği hava gücüne dönüştürürken enerjinin %50’sini harcayabilirler. DDM V2 sadece 200W kullanır ve geleneksel motorlara oranla iki kat daha randımanlıdır. Tasarımı havaya karbon parçacıkları saçılmasını önler.

Akıllı: Bu dijital motor en iyi randımanı sağlamak için kendi kendini düzenler. Dâhili bir mikroişlemci hızı kontrol etmek için her saniye 3300 ayarlama yapar. Vakum hava akışını görüntüler, tepki verir ve kendini adapte eder.

Sağlam yapı: DDM V2 daha az parçaya sahiptir ve basit, sağlam bir tasarımı vardır. Sürtünen fırçaların yerini sağlam mıknatıslar almıştır. Yüksek kaliteli mekanik parçalar DDM V2’nin ömrünün uzun olmasını sağlar.

Materyal: Neodymium mıknatıslar ferrit mıknatıslardan dört kat daha güçlüdür ve çabuk yıpranan ve süpürgenin hava akışını kirleten geleneksel karbon fırçaların yerini almışlardır. Neodymium mıknatıslar daha çok bilgisayar sürücülerinde ve elektrikli arabalarda bulunur. DDM V2 yüksek performans için ayarlanmış, normalde uzay mühendisliğinde kullanılan karbon fiber ile güçlendirilmiş polimerden yapılmış 3 boyutlu turbo bir pervaneye sahiptir.                                                      DYSON TEKNOLOJİSİ VE TÜKETİCİYE SAĞLADIĞI FAYDALAR
Dyson Root Cyclone™ ve Ana Ayrıştırıcı Teknolojisi   Emiş gücünü kaybetmeyen süpürge – Sabit Emiş Gücü Dyson Dijital Motor    %84 Enerji tasarrufu Tek Tuşla Hazne Boşaltımı   Kolay ve Hijyenik Hazne Boşaltımı Kablo Sarma   Kullanımı Kolay ve tek hareketle kablo sarma Hafif   Taşıma ve kaldırmada kolaylık Hafif süpürge borusu   Kullanımda hafiflik Teleskopik Sistem   Saklama ve kaldırmada kolaylıkTüm Dyson şarjlı el ve şarjlı dikey el süpürgeleri bu özelliklere sahiptir:
Diğer tüm siklon teknolojilerinden daha fazla kir toplar.

Dyson, 20 yıl önce siklon teknolojisini icat ettiğinden beri teknolojiyi sürekli olarak geliştiriyor. Bir Dyson siklonu diğerlerinden daha fazla kir ve mikroskobik toz toplar.Toz torbası yok. Emiş gücü kaybı yok.Ekstra Mailiyet Yok


Diğer makinelerin tasarımında değiştirilmesi gereken torbalar ve filtreler kullanılmaya devam etmektedir. Dyson süpürgeleri toz torbasızdır ve yıkanabilir, ömür boyu kullanılabilen filtrelere sahiptir; bu nedenle ekstra maliyet çıkarmaz.


Uzun ömürlü

Sağlam ve dayanıklı tüm Dyson süpürgeleri, polis kalkanlarında ve kasklarda kullanılan malzeme olan ABS polikarbonattan imal edilir. Her bir parça defalarca test edilerek en dayanıklı hale getirilir.Alerjenleri yakalar, daha temiz hava çıkışı sağlar.

Dyson’ın patentli Root Cyclone™ teknolojisi diğerlerinden daha fazla kir çeker ve emiş gücünü kaybetmez. Alerjenleri yakalar ve daha temiz hava çıkışı sağlar. İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylanmıştır.


2 yıl garantili

Dyson kablosuz elektrik süpürgeleri ve fanları 2 yıl garantilidir.Ürün Özellikleri:
AKSESUAR Karbon fiber liflere sahip motorlu fırça başlık
BALL TEKNOLOJİSİ Var
HİJYENİK VE HIZLI BOŞALTIM Var
KÖK SİKLON TEKNOLOJİSİ Var
MOTOR ÖNCESİ FİLTRE - YIKANABİLİR FİLTRE Var ( Her 3 ayda bir yıkanmalı )
RADIAL ROOT CYCLONE TEKNOLOJİSİ Var
TEMİZ HAVA ÇIKIŞI Var
ŞARJ SÜRESİ 3.5 saat
MOTOR GÜCÜ (W) 133 watt
EMİŞ GÜCÜ 65 watt
SES SEVİYESİ 82 dB
HAVA AKIMI 28 litre/saniye
TOZ HAZNESİ 0,35 lt
ÜRÜN AÇIKLAMASI Çıkartılabilir uzun boru
GARANTİ 2 Yıl Garanti
Açıklama
Emiş gücünü kaybetmeyen kablosuz süpürge
Dyson Dijital Motor
Çift Güç Ayarı
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
SÜPER ÜRÜN
bu güzel ürün için ist.bilişime teşekkürler hızlı gönderileri içinde ayrıca teşekkür ederim güzel ve kullanışlı bir ürün parasını hakediyor bence
/ İzmir

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor