Delz560LMT GARMIN Navigasyosyon Cihazı 

Garmin Delz560LMT NAVTEQ Kamyon Ve Tır Sürücüleri İçin Navigasyon (010-00897-12)

Delz560LMT

5.0 / 5 , 174 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
---
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
KDV Dahil
» AĞIRLIK
:
192 gr
» EKRAN
:
5.0" TFT Dokunmatik
» BOYUTLAR
:
5.4"A x 3.3"Y x .6" B (13.7 x 8.3 x 1.5 cm)
» PİL
:
Şarj edilebilir lityum-iyon
» MİCRO SD GİRİŞİ
:
Var
»
Önceden yüklenmiş yol haritası
»
Kablosuz Bluetooth teknolojisi
»
Garmin Kilidi (anti-hırsız özelliği)
Stokta Bulunmamaktadır!
En Avantajlı Taksitler
Garmin Delz 560 LMT 5" NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa Açıklaması

Genel Tanıtım

Garmin’in yalnızca nakliyat endüstrisi için tasarladığı dezl 560LMT ile açık yola koyulun. Ömür boyu Haritaları ve Trafiği sayesinde, sürekli istenen üyelik masrafları olmadan trafik ikazlarını ve harita güncellemelerini alın.

Garmin Delz 560 LMT navigasyonun 5 inçlik geniş ekranı, dayanıklı tasarımı, ekstra hoparlörü ve opsiyonel yedek kamerası için harici video girişi, Dezl’i kupa (şoför mahallinin) ortamına ideal ve uyumlu bir hale getirir. Gelişmiş navigasyon ve çoklu-rota planlamasını sağlayan Dezl; özel ilgi alanları, kamyon hız limitleri, tehlike ve çıkışlarıyla beraber aracınıza özgü nitelikler için rotalar uyarlar. Otomotiv, Kamyon ve Dinlenme Araçlarına (ayrıca karavan ve vb. araçlar içinde idealdir) tahsis edilmiş dezl 560LMT, yol üstünde geçen hayatlar için üretilmiştir.

Garmin Delz 560 LMT Navigasyon ile daha fazlasını görün

5 inçlik  (12.7 cm) yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranıyla Garmin dezl 560LMT oldukça detaylı bir bilgi hazinesi sağlar. PhotoReal (gerçekçi fotoğraflı) Kavşak Görünümü, nefis manzara detayıyla tüm ağaçlar ve direklere kadar olağanüstü bir netlikle rotanız boyunca yol işaretleri ve kavşakların gerçekçi bir kopyasını gösterir. Şerit Yardımı (Lane Assist) ile artık girmeniz gereken şeridi tahmin etmenize lüzum yok. Dezl; doğru zamanda doğru şeride girmeniz için oklar kullanır, özellikle de karmaşık otoyol çıkışları ve kavşaklara yönlendirmede yardımcı olur.

Ömür Boyu Harita Güncellemeleri İçerir

Garmin Dezl 560LMT, ömür boyu Haritalarıyla desteklenmiş bir şekilde gelir. Bu da, yol değişiklikleri ve sınırlamalarına göre cihazınızı güncellediğiniz sürece, Garmin Dezl 560LMT navigasyon cihazınızın ömrü boyunca aylık ücret veya bakım masrafı ödemeden en yeni haritaları indirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Ömür Boyu Trafik Güncellemeleri İçerir

Garmin Delz 560 LMT navigasyon’un ücretsiz ömür boyu trafik güncellemeleri sayesinde, sürekli tekrar eden üyeliklere ihtiyacınız yok demektir. Önünüzde uzanan planlanmış rotanızda yol şartları ve trafik gecikmeleriyle ilgili ikazları alın. Sonra, trafik detaylarını görüntülemek için ekrana dokunun ve ya sorunlu bölgeden uygun bir yere sapın.

Daha Güvenli, Daha Akıllı Yönlendirme

Önceden yüklenmiş detaylı Avrupa haritaları (kamyon kuvertürü değişebilir), tekrar rota hesaplama talimatları ve sokak isimlerini söyleyen Garmin Delz 560 LMT ’nin uzmanlaşmış rotalaması; yükseklik, ağırlık, uzunluk ve tehlikeli malzemelere göre uyarlanan kamyonla ilgili kısıtlamaları destekler. Sadece kamyonunuzun profilini girin ve ilgili kısıtlamaları uygulayan rotalar, şehirler ve kasabalardan kaçınarak dezl sizi kamyonlar için doğrulanmış en uygun yollara yönlendirsin. Cihazınızda belirli yol ve bölgeler için kaçışlar bile ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş çoklu nokta kamyon rotalaması, birçok durak arasından en tasarruflu rotayı bulur ve kullanıcılar herhangi bir noktada aktif profili değiştirerek çeşitli kamyon ve sürücü profillerine bakabilirler.

Filo Çözümü

Garmin Filo Yönetim Arabirimi (FMI) kablosunu kullanarak, dezl’i filo yönetim iletişim merkezinin bir parçası olarak ekleyebilirsiniz. Dezl 560LMT, Avrupa, FMI (yukarıda versiyonlar kısmından bakınız) FMI kablosunu da içermektedir.

Garmin Delz 560 LMT NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa

Eller Serbest Arama Yapma

Eller serbest arama için; dezl 560LMT, kablosuz Bluetooth teknolojisini bir mikrofon ve hoparlör ile birleştirir. Cihazı uyumlu Bluetooth’tunuz ile eşleştirin, 560LMT’nizden elleriniz serbest konuşun. Arama yapmak için dezl’in dokunmatik tuş takımlarından numarayı çevirin. Aramaları cevaplamak için ise sadece ekrana dokunun ve mikrofona konuşun. İlgi alanlarınızı (POIs) ve rehberinizdeki kişileri tek dokunuşla aramanın keyfini çıkartın ve tüm dikkatinizi yola verdiğinizden emin olun.

Garmin Delz 560 LMT NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa
Teknik Özellikler
AĞIRLIK
192 gr
EKRAN
5.0" TFT Dokunmatik
BOYUTLAR
5.4"A x 3.3"Y x .6" B (13.7 x 8.3 x 1.5 cm)
PİL
Şarj edilebilir lityum-iyon
SESLİ YÖNLENDİRME
Var
MİCRO SD GİRİŞİ
Var
GPS
Araç İçi (Navigasyon)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
480 x 272 Piksel
GARANTİ
2 Yıl
Kargo
Kargo
Ücretsiz
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor