Garmin Delz560LMT NAVTEQ Kamyon Ve Tır Sürücüleri İçin Navigasyon (010-00897-12)

4.9 / 5 - 182 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Ağirlik : 192 gr
Boyutlar : 5.4"A x 3.3"Y x .6" B (13.7 x 8.3 x 1.5 cm)
Ekran : 5.0" TFT Dokunmatik
Ekran Çözünürlüğü : 480 x 272 Piksel
Gps : Araç İçi (Navigasyon)
Garmin Delz 560 LMT 5" NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa Açıklaması

Genel Tanıtım

Garmin’in yalnızca nakliyat endüstrisi için tasarladığı dezl 560LMT ile açık yola koyulun. Ömür boyu Haritaları ve Trafiği sayesinde, sürekli istenen üyelik masrafları olmadan trafik ikazlarını ve harita güncellemelerini alın.

Garmin Delz 560 LMT navigasyonun 5 inçlik geniş ekranı, dayanıklı tasarımı, ekstra hoparlörü ve opsiyonel yedek kamerası için harici video girişi, Dezl’i kupa (şoför mahallinin) ortamına ideal ve uyumlu bir hale getirir. Gelişmiş navigasyon ve çoklu-rota planlamasını sağlayan Dezl; özel ilgi alanları, kamyon hız limitleri, tehlike ve çıkışlarıyla beraber aracınıza özgü nitelikler için rotalar uyarlar. Otomotiv, Kamyon ve Dinlenme Araçlarına (ayrıca karavan ve vb. araçlar içinde idealdir) tahsis edilmiş dezl 560LMT, yol üstünde geçen hayatlar için üretilmiştir.

Garmin Delz 560 LMT Navigasyon ile daha fazlasını görün

5 inçlik  (12.7 cm) yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranıyla Garmin dezl 560LMT oldukça detaylı bir bilgi hazinesi sağlar. PhotoReal (gerçekçi fotoğraflı) Kavşak Görünümü, nefis manzara detayıyla tüm ağaçlar ve direklere kadar olağanüstü bir netlikle rotanız boyunca yol işaretleri ve kavşakların gerçekçi bir kopyasını gösterir. Şerit Yardımı (Lane Assist) ile artık girmeniz gereken şeridi tahmin etmenize lüzum yok. Dezl; doğru zamanda doğru şeride girmeniz için oklar kullanır, özellikle de karmaşık otoyol çıkışları ve kavşaklara yönlendirmede yardımcı olur.

Ömür Boyu Harita Güncellemeleri İçerir

Garmin Dezl 560LMT, ömür boyu Haritalarıyla desteklenmiş bir şekilde gelir. Bu da, yol değişiklikleri ve sınırlamalarına göre cihazınızı güncellediğiniz sürece, Garmin Dezl 560LMT navigasyon cihazınızın ömrü boyunca aylık ücret veya bakım masrafı ödemeden en yeni haritaları indirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Ömür Boyu Trafik Güncellemeleri İçerir

Garmin Delz 560 LMT navigasyon’un ücretsiz ömür boyu trafik güncellemeleri sayesinde, sürekli tekrar eden üyeliklere ihtiyacınız yok demektir. Önünüzde uzanan planlanmış rotanızda yol şartları ve trafik gecikmeleriyle ilgili ikazları alın. Sonra, trafik detaylarını görüntülemek için ekrana dokunun ve ya sorunlu bölgeden uygun bir yere sapın.

Daha Güvenli, Daha Akıllı Yönlendirme

Önceden yüklenmiş detaylı Avrupa haritaları (kamyon kuvertürü değişebilir), tekrar rota hesaplama talimatları ve sokak isimlerini söyleyen Garmin Delz 560 LMT ’nin uzmanlaşmış rotalaması; yükseklik, ağırlık, uzunluk ve tehlikeli malzemelere göre uyarlanan kamyonla ilgili kısıtlamaları destekler. Sadece kamyonunuzun profilini girin ve ilgili kısıtlamaları uygulayan rotalar, şehirler ve kasabalardan kaçınarak dezl sizi kamyonlar için doğrulanmış en uygun yollara yönlendirsin. Cihazınızda belirli yol ve bölgeler için kaçışlar bile ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş çoklu nokta kamyon rotalaması, birçok durak arasından en tasarruflu rotayı bulur ve kullanıcılar herhangi bir noktada aktif profili değiştirerek çeşitli kamyon ve sürücü profillerine bakabilirler.

Filo Çözümü

Garmin Filo Yönetim Arabirimi (FMI) kablosunu kullanarak, dezl’i filo yönetim iletişim merkezinin bir parçası olarak ekleyebilirsiniz. Dezl 560LMT, Avrupa, FMI (yukarıda versiyonlar kısmından bakınız) FMI kablosunu da içermektedir.

Garmin Delz 560 LMT NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa

Eller Serbest Arama Yapma

Eller serbest arama için; dezl 560LMT, kablosuz Bluetooth teknolojisini bir mikrofon ve hoparlör ile birleştirir. Cihazı uyumlu Bluetooth’tunuz ile eşleştirin, 560LMT’nizden elleriniz serbest konuşun. Arama yapmak için dezl’in dokunmatik tuş takımlarından numarayı çevirin. Aramaları cevaplamak için ise sadece ekrana dokunun ve mikrofona konuşun. İlgi alanlarınızı (POIs) ve rehberinizdeki kişileri tek dokunuşla aramanın keyfini çıkartın ve tüm dikkatinizi yola verdiğinizden emin olun.

Garmin Delz 560 LMT NAVTEQ TÜRKİYE & Avrupa
Ürün Özellikleri:
AĞIRLIK 192 gr
BOYUTLAR 5.4"A x 3.3"Y x .6" B (13.7 x 8.3 x 1.5 cm)
EKRAN 5.0" TFT Dokunmatik
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 480 x 272 Piksel
GPS Araç İçi (Navigasyon)
MİCRO SD GİRİŞİ Var
PİL Şarj edilebilir lityum-iyon
SESLİ YÖNLENDİRME Var
GARANTİ 2 Yıl
Açıklama
Önceden yüklenmiş yol haritası
Kablosuz Bluetooth teknolojisi
Garmin Kilidi (anti-hırsız özelliği)
Kargo
Kargo Ücretsiz

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu siz yapın.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor