Dyson DC26 Allergy DYSON Elektrikli Süpürge 

Dyson DC26 Allergy Elektrik Süpürgesi

Dyson DC26 Allergy

4.7 / 5 , 176 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
---
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
KDV Dahil
» TOZ HAZNESİ
:
0,68 Litre
» ÜRÜN AÇIKLAMASI
:
Radix Cyclone technology
» KABLO UZUNLUĞU
:
5 Metre
»
Alerji hastaları için onaylı,Polen, bakteri ve küfü yakalar. Şehir yaşamı için ideal.
»
Her tip zeminde yüksek miktardaki kiri ve tozu toplamak için iki ayrı hava akımı kanalı emiş gücünü eşit olarak dağıtır.
»
Hafif uzayabilir boru istediğiniz boya ayarlanır.
» Ücretsiz Kargo
Stokta Bulunmamaktadır!
En Avantajlı Taksitler


DYSON TEKNOLOJİSİ

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi :  Dyson Root Cyclone™ teknolojisine Core Separator teknolojisini ekler;İç ve dış siklon arasına yerleştirilen Core Separator, daha fazla mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.Şeffaf Hazneye gelen toz ve kir üç aşamadan geçer:   1-Perde: Şeffaf hazneye dolan hava, dış siklon tarafından döndürülür. Büyük parça kirler ve toz partikülleri havadan ayrıştırılarak şeffaf haznenin dibinde toplanır. İnce haz ve tüyler dönen hava ile birlikte perdeden
geçerek bir sonraki bölüme gelir.

2-Core Separator: Kirli hava ikinci siklona geçer- Core Separator. Burada daha kuvvetli bir merkezkaç kuvveti ile mikroskobik toz ve kirler, havlar ve tüyler havadan ayrıştırılarak hazne dibinde toplanır.

3- Root Cyclone™: Son bölümde, hava ile beraber dönen 0,5 mikrona kadar küçük partiküller havadan ayrışır Polen zerrecikleri, küf ve bakteriler Dyson Root Cyclone™ teknolojisi sayesinde havadan ayrıştırılarak şeffaf hazne dibinde toplanır.Böylelikle, ortamda solunan havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içeren temiz hava makineden dışarı çıkar.

Ses seviyesini düşürmek için yeniden tasarlanmıştır

DC29'da yeni bir motor ve ses emici malzemeler vardır. Motor fanı, pervanelerin çıkardığı sesi azaltmak için yeniden tasarlanmıştır. Motor, ses geçirmeyen çerçevelerle birlikte gövdeye monte edilmiştir. Dyson'ın ses emici poliüretan malzemesi, akustis sesi azaltır.

Ses seviyesini düşürmek için yeniden tasarlanmıştır

Yassı alçak zemin aparatı

Alçak mobilyaların altını kolayca temizler

Yassı alçak zemin aparatı

Hijyenik ve hızlı boşaltım

Tozu boşaltmak için sadece düğmeye basmanız yeterli.

Hijyenik ve hızlı boşaltım

Teknik Özellikler
TOZ HAZNESİ
0,68 Litre
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Radix Cyclone technology
KABLO UZUNLUĞU
5 Metre
Kargo
Kargo
Ücretsiz Kargo

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor
Alışveriş Sepetinize Yeni Ürün Eklendi.