BENQ GH-800 SİYAH Digital Fotoğraf Makinesi

4.9 / 5 - 159 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Ekran Boyutu : 3.2'' LCD Ekran
Çözünürlük : 16.0 Mega Piksel
Optik Zoom : 32X
Sensör Tipi : CMOS
Usb Bağlantisi : USB 2.0

Anında Profesyonel Fotoğrafçılığın Keyfini Çıkarın
36x Zoom Sizi En Yakına Taşır

GH800’ün güçlü 36x zoom’u, çekim alanınıza çok daha fazlasını almanızı sağlar. Uzaklardaki bir manzarayı harikulade bir fotoğrafa dönüştürün. Yüksek aktarım, düşük dağılım özellikli malzemelerden üretilen ve nano-ölçekli, yansıtmayı engelleyen bir yüzey kaplamasına sahip asferik lens, odak performansını geliştirirken, istisnai ölçüde gerçekçi renk tonları ve ultra-keskinlikte detaylar elde etmenizi sağlar.1cm Süper Makro ile Çok Daha Net Detaylar

1cm Süper Makro ile dünyayı en gerçek haliyle görün. İster doğada ister evinizde çekim yapıyor olun, çekim nesnenize yaklaşmak konu

sunda kararsızlığa düşmenize gerek yok. Süper Makro, dünyayı hiç olmadığı kadar yakından ve net bir şekilde görmenizi sağlar.

3’’ 920k Döndürülebilir Ekranlı Panel İle Bütün Açılardan Bakın

Zorlu bir çekim açısı yüzünden hiçbir fotoğrafı kaçırmayın! GH800’ün 3’’

920k döndürülebilir ekranı ile, yüksek ve düşük açılı çekimler hiç
olmadığı kadar kolay. Ekran, 3 inçlik yüzeyiyle, 920k pikselde detaylı
görüntü almanızı sağlarken, 1-135 derece arasında döndürülebilme özelliğine
de sahiptir;.

22.5mm Geniş Açılı Lensle Bakış Açınızı Genişletin

Akıp giden panoramik bir manzarayı, kalabalık bir şehir görüntüsünü ya da
herkesi kadrajınıza almaya çalıştığınız geniş grupları fotoğraflarken, 22.5mm’lik geniş açılı lens emrinizde.Mod Kadranı’nı Kullanarak Kolay Şekilde Mükemmel Çekimler Gerçekleştirin

Kullanım kolaylığı sağlayan mod kadranı ile, pozlama ve sahne modları, gece çekimi,gece portre çekimi, sürekli çekim,HDR ve diğer özellikler arasında geçiş yapmak çok kolay. Yaşadığınız anları unutulmayacak anılara döndürmek için, makinenizin kadranını döndürmeniz yeterli.
Elektronik Vizör İle En Doğru Perspektifi Yakalayın

Elektronik vizör (EVF) ile çekim nesnenize en doğru perspektiften bakın. Elektronik vizörün kullanımıyla, lens tarafından çekilen görüntü elektronik olarak EVF’nin içine projekte edilerek, güneş ışığı ya da gölgelik alanlar gibi dikkat dağıtıcı unsurlar elenir ve böylelikle çok daha iyi bir görüş elde edersiniz. Ayrıca, LCD ekran yerine EVF’nin kullanılması, pil ömrünün de daha uzun olmasına imkan tanır.

18M CMOS Görüntü Sensörü ile her şeyi kolaylıkla çekin

Elle Kullanılabilir Gece Çekimi

CMOS görüntü sensörü, yeterince aydınlıkta olmayan nesneleri çekerken ya da loş miktarı yüzünden oluşacak gürültü düzeyini büyük oranda düşürerek, çekilen karelerin net olmasını sağlar. Siz deklanşöre bastığınızda, makineniz otomatik olarak birkaç pozlama birden gerçekleştirerek, arka arkaya çektiği kareleri tek bir fotoğrafta birleştirir. Böylelikle, gece çekimlerinizde her zaman en iyi sonucu alırsınız. Artık tripodunuzu yanınıza almanıza gerek yok.


Multi-Shot 16Sürekli Çekim Modu

CMOS sensörün bir diğer faydalı özelliği, yüksek hızlı çekimdir. Bundan sonra hızlı hareket halindeki nesneleri çekerken, tek bir anı bile kaçırmayacaksınız.

•Yüksek Hızlı Burst: Parmağınızı deklanşör tuşunda tutarak, arka arkaya beş adet 18M yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebilirsiniz.

• Ön-çekim: Deklanşör tuşuna tam basmadan önce, yarım basarak beş farklı ön-çekim karesi alabilirsiniz.

• Hızlı Burst 60: 60k/s'de, 2M çözünürlükte, arka arkaya 25 kare.

• Hızlı Burst 120: 120k/s'de, VGA çözünürlükte, arka arkaya 50 kare

• Çoklu Çekim 16: Parmağınızı deklaşör tuşunda basılı tutarak, 30k/s'de arka arkaya 16 kare çekebilirsiniz. Makineniz bu kareleri otomatik olarak tek bir fotoğrafta birleştirir

HDR

Yüksek kontrastlı ışık sorunlarını çözmek için tasarlanmış olan HDR görüntü geliştirme teknolojisi, farklı değerlerde pozlama
tekniği ile üç farklı fotoğraf çekip bunları tek bir karede birleştirerek, kontrast ve aydınlık açısından çok daha dengeli, etkileyici fotoğraflar üretir. CMOS sensörün ön ve arka plandaki detayları etkili bir şekilde rötuşlayarak zenginleştirmesiyle, HDR görüntünün son hali verilmiş olur.

HDR-off HDR-on

Görüntüsü kadar iyi sese de sahip, yüksek kaliteli video çekimleri

GH800, yüksek kaliteli fotoğraf çekimlerinin yanı sıra, 30k/s'de, stereo ses ile 1080p Full HD video çekimleri gerçekleştirmenize de imkan tanır. Fotoğraf çekerek yakalayamayacağınız kadar çok şey yaşandığında, tek bir anı bile kaçırmamak için hemen video çekimine geçebilirsiniz. GH800 ile her şartta ve istediğiniz yerde, net görüntü ve sese sahip videolar çekebilirsiniz. Ayrıca çekim esnasında deklanşör tuşuna basarak, devam eden kayıttan fotoğraf kareleri almanız da mümkün.

Sahne modlarıyla kendi sahnenizi kurun

GH800'ün 20'ye yakın sahne moduyla, kişiliğinizi ve tarzınızı katabileceğiniz, tematik çekimler gerçekleştirin. GH800'ün yaratıcı filtreleri ve çekim modlarıyla fotoğraflarınıza zenginlik katarak, yaşadığınız özel anları çok daha çarpıcı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Eğlence dolu GH800 ile her şey mümkün.

MagiQ

Sıradan görüntüleri MagiQ efektiyle çarpıcı karelere dönüştürün. BenQ'nun benzersiz MagiQ filtresi, daha yüksek kontrast ve renk saturasyonu ile fotoğraflarınızdaki yoğunluğu arttırır.

Yansıtma

Yansıtma efekti ile, durgun sudan yansıyormuş gibi görünen kareler elde etmek için, çekimlerinizi döndürebilirsiniz. Bu efektle, kendi portre çekiminizi yaparak ikizinizi de görebilirsiniz.Panorama

Panorama modu, çekiminiz esnasında size kılavuzluk ederek, dikey ya da yatay olarak, 120, 180 ya da tam 360 derecelik dönüş yapmanıza imkan tanır ve farklı kareleri otomatik olarak tek bir fotoğrafta birleştirir.

Lomo

Klasik Lomo modunda, iğne delikli bir makineyle çekim yapıyormuşsunuz gibi (ortası parlak ve canlı, kenarları karanlık)

fotoğraflar elde edin. Ayrıca siyah-beyaz çekimin yanı sıra, fotoğraflarınıza yeşil ya da sepya tonu da ekleyebilirsiniz.

Balıkgöz

Balıkgözü moduna geçtiğinizde, makineniz lensin kavisini kullanarak çekimlerinize eğlence katar.
Oyuncak

Oyuncak modu, tilt-shift efektiyle, gerçek manzaralara minyatür bir görünüm kazandırır.
Kontrol Ellerinizde

• Manual:GH800’ün manuel ayarlarıyla tam olarak istediğiniz çekimi gerçekleştirin. P (Program), AV (Diyafram Önceliği), TV (Enstantane Önceliği) ve M (Manuel) çekim modları, koşullara göre kullanıcıların en iyi diyafram ve enstantane hızı ayarını yapmasını sağlar.

• AV (Diyafram Önceliği) Modu:Bu modda, kullanıcının belirlediği diyafram değerine göre, makine enstantane hızını ayarlar. Genellikle alan derinliğini değiştirmek için kullanılır. (Diyafram ayarı için 9 seçenek: 3.4 / 3.9 / 4.3 / 4.9 / 5.4 / 6.1 / 6.9 / 7.7 / 8.6)

• M (Manuel) Mod:Doğru pozlandırmaya sahip fotoğraflar için, enstantane hızı ve diyafram değerini çekim şartlarına göre belirleyebilirsiniz..)

• P (Program) Modu: Bu modda makineniz en uygun çekim için enstantane hızı ve diyafram gibi değerleri otomatik olarak ayarlar..

ecoFACTS Etiketi

ecoFACTS BenQ ürünlerinin çevre dostu olduğunu teyid eder. Çevre dostu ürünler geliştirilmesi ile alakalı, BenQ sadece pasif yeşil düzenlemelere uymak istemiyor, aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler geliştirerek bunu destekliyor! ecoFACTS tehlikeli maddeler, malzeme seçimi, ambalaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan tasarımı ve ürünleri diğer yönlerinin değiştirilmesi üzerine BenQ'nun büyük çabaları bildirir. p>

Arsenic-free LCD glass

85% recycled papers in paclaging carton

40% energy saving over previous generation

Ürün Özellikleri:
EKRAN BOYUTU 3.2'' LCD Ekran
ÇÖZÜNÜRLÜK 16.0 Mega Piksel
SENSÖR TİPİ CMOS
OPTİK ZOOM 32X
USB BAĞLANTISI USB 2.0
ODAK UZAKLIĞI (CM) Macro: W=10cm ~ Infinity ; T=220cm ~ Infinity
DAHİLİ HAFIZA 13 MB
ISO ORANI Auto, 160, 200, 400, 800, 1600 ,3200, 6400, 12800
FLAŞ MODLARI Açık / Kapalı Zorunlu Flaş Otomatik, kırmızı göz azaltma, Yavaş Senkronizasyon
POZLAMA TELAFİSİ ± 2 EV (1/3 EV adım)
VİDEO ÇEKİMİ Var
TRİPOT BAĞLANTISI Tripot Yuvası Var
VİDEO OUTPUT NTSC / PAL
RESİM FORMATI JPEG
PİL-BATARYA TÜRÜ Li-on
AĞIRLIK 530 Gr
RENK Siyah

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu siz yapın.

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor