AQD1071F 49 TK HOTPOINT-ARISTON Çamaşır Makinesi 

Hotpoint Ariston AQD1071F 49 TK Kurutmalı Çamaşır Makinesi

AQD1071F 49 TK

4.2 / 5 , 363 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
   1.499,90 TL
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
1.469,90 TL
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
1.454,90 TL
KDV Dahil
» KOLAY ÜTÜLEME /KIRIŞIK AZALTMA
:
Var
» Kullanım Şekli
:
Solo
» Sıkma Devir Hızı
:
1400 Devir
» Program Sayısı
:
16 Program
» Kapasite
:
10 Kg Yıkama - 7 Kg Kurutma Kapasitesi
»
Sürekli Kurutma Seçeneği
»
Woolmark Platinum Care
»
Anti-Alerji , Ultra Narin Yıkama Seçenekleri
»
Bu ürün adresinize teslim edildikten sonra 444 50 10 no’lu telefonu arayarak randevu alabilir ve ücretsiz montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.
» İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
AQD1071F 49 TK ürününün yanında Gazella HND 253 Hang n Dry Kanatlı Çamaşır Askısı ürününü de Taksitli Fiyatı 146,90 TL'ye almak ister misiniz?
AQD1071F 49 TK ürününün yanında Doğrular Uzay Sepetli Kurutmalık 17004 Black Grey ürününü de Taksitli Fiyatı 24,90 TL'ye almak ister misiniz?
En Avantajlı Taksitler
Enerji verimlilik sınıfı : A
Yıkama kapasitesi (kg) : 10.0
Maksimum kurutma kapasitesi (Kg) : 7.0
Maksimum sıkma hızı (rpm) : 1400
Woolmark platinum care programı
Süper beyaz fonksiyonu
Sıcaklık Ayarı
Zaman erteleme
Kolay ütü düğmesi
Ekstra Durulama
Çamaşır yüküne göre otomatik tüketim ayarı
İpekli/perde programı
Bebek Programı
Renk : Beyaz
Sepet : Poliplex
Su taşma emniyet sistemiWoolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care, üzerinde "yalnızca elde yıkayın" etiketi bulunan giysileri bile çamaşır makinesinde yıkamanıza imkan veren yüksek standartlara sahip markalara Woolmark firması tarafından verilen bir sertifikadır. Woolmark onayını taşıyan benzersiz Woolmark Platinum Care programı sayesinde giysilerinizin dokusu bozulmaz ve 20 kez yıkandıktan sonra bile yumuşacık kalır.

Bebek Programı
Bebek programı 40° C'de bile mükemmel sonuçlar verir. Bebeğinizin giysilerini onun hassas cildini düşünerek son derece hijyenik ve özenli bir şekilde yıkar. Program esnasında deterjanı seyreltmek, hijyen sağlayıcı maddelerin etkisini optimum hale getirmek ve giysileri iyice durulayıp deterjan kalıntılarını çıkarmak için daha çok su kullanılır.

Kolay ütü opsiyonu
Kolay Ütü opsiyonu sayesinde giysilerinizi çok daha zahmetsiz bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Bu fonksiyon seçildiğinde, ütülemeyi kolaylaştırmak için giysilerdeki dokular yumuşalığını geri kazanır ve kırışıklıklar düzleşir.

İpekli ve Perde programı
İpekli ve Perde programı; ipekliler, sentetikler ve iç çamaşırı gibi en hassas kumaşların bile hiçbir zarar görmeden güvenle makinede yıkanmasına imkan verir. Bu program seçili iken tamburun yavaş hareketlerle dönmesi ve daha çok su kullanılması sayesinde giysi dokularındaki sürtünmeler minimum seviyeye indirgenir ve kusursuz bir sonuç elde edilir. Yıkama programının son aşamasında özel bir itina gösterilir; giysiler bir kez daha durulanarak tüm deterjan kalıntılarından arındırılması sağlanır.

Sensörlü kurutma
Kurutmalı çamaşır makinesinde bulunan özel sensörler sayesinde giysilerde kalan nem miktarı ölçülür; istenen seviyeye ulaşılınca makine otomatik olarak durur. “Ütü” seviyesi en hassas ve giysilerde kalan nem oranın en yüksek olduğu seviyedir. Mutlaka ütülemeniz gereken giysiler makinenizde kurutulurken bu seviyede kurutma işlemini sonlandırabilirsiniz. “Askı” seviyesinde giysileriniz giysi dolabında olduğundan daha nemlidir. Bu seviye seçilmişse, makinenizdeki kurutma programı sona erince giysilerinizi tamamen kuruması için asmanız gerekir. "Katlama" seviyede giysileriniz katlanıp çekmece ya da dolabınıza koyabileceğiniz kadar kuruluğa ulaşmış şekilde makineden çıkar. Kurutma programı sonrasında hemen giymeniz gerken giysilerin kurutulması için ise “Giyme” seviyesi idealdir. Bu seviye, giysilerin en yoğun şekilde kurutulduğu e tüm nemliliğin ortadan kaldırıldığı seviyedir.Teknik Özellikler
TAMBUR MALZEMESİ
Poliplex
ÇAMAŞIR YÜKÜNE GÖRE OTOMATİK TÜKETİM AYARI
Var
ZAMAN ERTELEME
Var
BEBEK PROGRAMI
Var
EK DURULAMA
Var
WOOLMARK PLATİNUM CARE
Var
SU TAŞMA EMNİYETİ
Var
PERDE YIKAMA PROGRAMI
Var
KOLAY ÜTÜLEME /KIRIŞIK AZALTMA
Var
Kullanım Şekli
Solo
Sıkma Devir Hızı
1400 Devir
Program Sayısı
16 Program
Kapasite
10 Kg Yıkama - 7 Kg Kurutma Kapasitesi
Enerji Sınıfı
A Enerji Sınıfı
Renk
Beyaz
DİJİTAL EKRAN
Digital Ekran
BOYUTLAR (YxGxD)
85 x 59.5 x 61.6 cm
Garanti
3 Yıl Garanti
Kargo
Kargo
İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor