Kindle Paperwhite Kindle E-Kitap Okuyucu 

Amazon Kindle Paperwhite Elektronik Kitap Okuyucu

Kindle Paperwhite

4.6 / 5 , 143 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
---
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
KDV Dahil
» SABİT DİSK
:
2 GB Kapasite
» EKRAN BOYUTU
:
6" Paperwhite display with patented built-in light, 212 ppi, optimized font technology, 16-level gr
» BATARYA SÜRESİ
:
2 Ay (Kullanım şartlarına bağlı maksimum süre)
» WIRELESS LAN
:
802.11 b/g/n
» DERİNLİK
:
8 mm
»
Gözleri yormayan parlama yapmayan ön aydınlatma teknolojisi
»
Usbden 4 saatte şarj olabilme, 8 hafta pil süresi
»
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP through conversion
» Ücretsiz Kargo
Stokta Bulunmamaktadır! teknokask
En Avantajlı Taksitler

Emsalsiz Çözünürlük

Bizim Paperwhite ekran% 62 daha fazla piksel sunuyor ve son derece keskin, net metinler ve görüntüler oluşturur.

Çarpıcı Kontrast

Kindle Paperwhite ekranı% 25 daha yüksek kontrast vardır. Parlak, beyaz bir arka plana karşı keskin, koyu renk metinler mükemmel okumak için yapar.

Işık Dahili Yenilikçi

Yukarıda yerine arkadan aydınlatmalı ekranlar gibi gözlerini dışarı projelendirme gelen ekrana doğru Paperwhite rehberleri ışık, böylece ekran yorgunluğunu azaltır. Sen parlak güneş ışığından yatmadan okuma, tüm ışık koşullarında mükemmel bir okuma deneyimi oluşturmak için ekranın parlaklığını ayarlayabilirsiniz.

Ödünsüz Pil Ömrü

Tek bir şarj 10 kablosuz kapalı ve ışık ayarı ile günde okuma bir buçuk saat dayanan, sekiz hafta sürer. Geliştirdiğimiz güç yönetim teknolojisi, pil ömrü ödün vermeden mümkün olan en iyi kontrastı için her zaman üzerinde ışık bırakmak için izin verir.Okuma için tasarlanmıştır

Işık göz yorgunluğu olmadan rahatça okumak için izin, gözlerini doğru doğrudan parlıyor asla böylece e-mürekkep ekran yüzeyinden gelen doğru bir arkadan aydınlatmalı ekran tablet aksine, Kindle Paperwhite rehberleri ışık. Dahili ışık daha eşit bir ışık kitap veya ışıklı kapak daha ekranını aydınlatır.


Ayarlanabilir Parlaklık

Gözlerin iyi aydınlatılmış bir ortamda okurken karanlık bir ortamda ve parlak ışıkta okurken loş ışığa tercih edeceksiniz, böylece etrafında ışık miktarını adapte. Siz geniş bir yelpazede Kindle Paperwhite ışık parlaklığını ayarlayabilirsiniz - Düşük ışık tam parlaklık - böylece herhangi bir ortamda rahatça okuyabilirsiniz.

Verimli Güç

Bizim patentli teknoloji ışık dağınık olduğu üzerinde ince taneli kontrolü sağlar, çünkü Kindle Paperwhite eşit tüm ekranı aydınlatmak için çok az güç gerektiren, düşük güç LED'leri kullanır.


Bir kez al, Everywhere Oku

Seçtiğiniz herhangi bir şekilde satın alınan içerik keyfini çıkarın. Kindle kitap Kindle okunabilir, iPhone, iPad, Android cihazlar, BlackBerry, Mac, PC veya ücretsiz Kindle Okuma Apps ile web tarayıcıları


Bir Kalem Daha Tiner

Kindle Paperwhite yeni, ince bir tasarıma sahiptir. Sadece bir inç üçte birinden az, bir kalem daha incedir.


60 altında Saniyede Kitaplar

Dükkan Amazon'un geniş seçimi, bir başlık seçin ve birkaç saniye içinde okumaya başlar. Bizim hızlı, ücretsiz kablosuz hızlı kitaplar sunar - hiçbir bilgisayar gerekli.
1,100 Kitaplar kadar tutar

Geride favori başlıkları terk etmek zorunda kalmayacaksınız. Nereye giderseniz gidin Kindle Paperwhite ile, elinizdeki bütün bir kütüphane tutabilirsiniz.

Wi-Fi Dahili

Kindle Paperwhite ev Wi-Fi şebekesine veya kitap ve içeriği her yerde Wi-Fi erişebilirsiniz hızlı, kolay erişim için yolda Wi-Fi etkin noktaları kolayca bağlanır.

AT & T Hotspot Ücretsiz Wi-Fi

ABD genelinde AT & T noktalardaki ücretsiz Wi-Fi erişiminin keyfini çıkarın


Bir El ile okuyun

Çakmak ve bir kitap daha ince, rahat yorgunluk ve rahatsızlık olmaksızın uzun okuma seansları için ya el tutuşmak Paperwhite tutabilir.


Küresel İçerik Destek

Kindle Paperwhite Latin olmayan karakterler ekran destekler, böylece Japonca ve Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) için geliştirilmiş destek de dahil olmak üzere, en sevdiğiniz dil kitapları ve belgeleri okuyabilirsiniz. Kindle Paperwhite Ayrıca, Kiril, Latin ve Yunan scriptler Korece görüntüler ve çeşitli uluslararası sözlükler ücretsiz erişim sağlar.

Kablosuz Veriş

Kindle Paperwhite gelen kablosuz Kindle Store erişin. Arama ve dünyanın en büyük insanlar okumak istediğiniz kitapların seçimi, artı dergiler, gazeteler, bloglar ve oyunlar alışveriş. Amazon saniye içinde tüm alışverişlerinizde otomatik sunar.


Yer imleri ve Açıklamalar

Sadece bir kitap kenar yazma gibi metin kendi notlarınızı ekleyin. , Düzenleme, silme ve notlarınızı ihracat. Vurgulayın ve anahtar pasajlar klibi.

Notlar ve Paylaşım

Sayfadan çıkmadan vurgulanan bölümleri, notlar ve Facebook ve doğrudan Kindle Paperwhite itibaren on Twitter anlamlı alıntılar paylaşın. Sık sık kitap ilginç ve anlamlı pasajlar keşfetmek için diğer Kindle okuyucuları tarafından vurgulanan pasajlar bakın.

Gerçek Sayfa Numaraları

Biz gelen "gerçek", sayfa numarasını belirlemek için bir baskı kitap metne bir Kindle kitap sayfalarına uyacak. Kolayca başvurmak ve cite geçişleri ya da bir kitap kulübü veya sınıfta diğerleri ile birlikte okuyun.


Teknik Özellikler
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
SABİT DİSK
2 GB Kapasite
EKRAN BOYUTU
6" Paperwhite display with patented built-in light, 212 ppi, optimized font technology, 16-level gr
BATARYA
BATARYA SÜRESİ
2 Ay (Kullanım şartlarına bağlı maksimum süre)
NETWORK
WIRELESS LAN
802.11 b/g/n
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
DERİNLİK
8 mm
YÜKSEKLİK
165 mm
GENİŞLİK
114 mm
AĞIRLIK
212 Gr
ARAYÜZLER
USB (2.0)
microUSB
GARANTİ
GARANTİ SÜRESİ
2 Yıl
Kargo
Kargo
Ücretsiz Kargo

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER
yükleniyor