D1442CF LG Bulaşık Makinesi 

LG D1442CF BULAŞIK MAKİNASI

D1442CF

4.0 / 5 , 76 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
1.769,90 TL
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
1.734,50 TL
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
1.716,80 TL
KDV Dahil
» Enerji Sınıfı
:
A++ Enerji Sınıfı
» Program Sayısı
:
6 Programlı
» Kapasite
:
14 Kişilik
» Renk
:
ACM kaplama
» SU TAŞMA EMNİYETİ
:
Var
»
BU ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLME SÜRESİ ORTALAMA 3 İŞ GÜNÜDÜR.
»
Bu ürün adresinize teslim edildikten sonra 444 65 43 no’lu telefonu arayarak randevu alabilir ve ücretsiz montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.
» İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
D1442CF ürününün yanında Philips GC4919/80 Azur Buharlı Ütü ürününü de Taksitli Fiyatı 299,90 TL'ye almak ister misiniz?
D1442CF ürününün yanında Alf EPIV-01 Portatif İyonizerli Hava Serinletici ürününü de Taksitli Fiyatı 174,90 TL'ye almak ister misiniz?
D1442CF ürününün yanında Etap 3200 S Marathon Saç Kurutma Makinesi ürününü de Taksitli Fiyatı 72,90 TL'ye almak ister misiniz?
D1442CF ürününün yanında Philips Azur GC-4870/02 Ütü ürününü de Taksitli Fiyatı 199,90 TL'ye almak ister misiniz?
En Avantajlı Taksitler

Slim Direct Drive Motor

LG'nin yeni Slim Direct Drive Motor teknolojisi sayesinde bulaşık makineniz standart ölçülerde olmasına rağmen diğer makinelere kıyasla 5 cm. daha fazla iç hacme sahip olur. Kazanılan bu ekstra iç hacim size standartlara oranla daha fazla yıkama kapasitesi sağlar. (14 kişilik)


Düşük Ses Seviyesi 43㏈

En önemli kriteri sessiz performans olanlar için doğru bir seçim. Düşük ses seviyesi özelliği; ses geçirmeyen materyallerin kullanımı ve Slim Direct Motor™ sayesinde 43 desibelde çok düşük seviyede gürültü oluşur.


Enerji

LG, yenilikçi çamaşır ve bulaşık makineleri sayesinde yüksek performansı düşük enerji tüketimiyle sunar.


Smart Diagnosis ™ / Akıllı Teşhis

Bulaşık makineniz artık telefon aracılığıyla kendi sorununu kendisi anlatabiliyor. Eğer makineniz arızalanırsa tek yapmanız gereken çağrı merkezini arayıp makineden gelen sinyali dinlettirmek. Teşhis telefonda konuluyor ve servis teşhise göre hazırlıklı geliyor. Böylece çok daha kaliteli ve hızlı servis alabiliyorsunuz; makinenizin sorununu telefonda anlatmakla uğraşmıyorsunuz.


Çift Duşlama Sistemi

LG Çift Duşlama sistemi sayesinde bulaşıklarınız yıkama sırasında aynı anda alt ve üst raflara göre farklı su basınçlarına maruz kalır. Alt rafta bulunan ağır ve kirli bulaşıklarınız için kuvvetli, üst rafta bulunan daha narin tabak ve bardaklarınız için daha yumuşak bir yıkama gerçekleşir. Bu sayede farklı bulaşık tiplerine göre ayrı ayrı yıkama gerçekleştirmenize gerek kalmaz, zaman ve enerjiden tasarruf sağlarsınız.

14 KİŞİLİK BULAŞIK YIKAMA KAPASİTESİ

LG'nin yeni Slim Direct Drive Motor teknolojisi sayesinde bulaşık makineniz standart ölçülerde olmasına rağmen diğer makinalara kıyasla 5 cm. daha fazla iç hacime sahip olur. Kazanılan bu ekstra iç hacim size standartlara oranla daha fazla yıkama kapasitesi sağlar.

3. ÇEKMECE VE AYARLANABİLİR SEPETLER

3. çekmece sayesinde çatal, bıçak, maşa vb aletlerinizi bu bölmede rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Böylelikle diğer bulaşıklarınız için alt bölmelerde daha fazla yeriniz kalır. Ayrıca LG’nin ayarlanabilir sepetleri sayesinde standartların çok üzerindeki büyük çaplı bulaşıklarınızı (350 mm. capında tabak vb.) alt ve üst raflara çok kolay ve istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir sepetler bulaşıklarınızı yerleştirirken alan özgürlüğü sağlar, yıkamak istediğiniz bulaşık miktarına göre sepet ayarlarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Enerji Sınıfı
A++ Enerji Sınıfı
Program Sayısı
6 Programlı
Kapasite
14 Kişilik
Renk
ACM kaplama
MOTOR
Slim direct drive motor
SEPET
Ayarlanabilir sepet
SU GÜVENLİK SİSTEMİ
Su Taşma Emniyet Sistemi
KURUTMA PERFORMANSI
A
SU TAŞMA EMNİYETİ
Var
ÇOCUK KİLİDİ
Var
EKRAN
LED
SU TÜKETİMİ
9 litre
SES SEVİYESİ
43 dB Ses Seviyesi
YARIM YÜK YIKAMA
Var
GARANTİ
2 Yıl Garanti
Kargo
Kargo
İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor