UE-60ES6100 SAMSUNG LED TELEVİZYON 

UE-60ES6100 Samsung Led Tv

UE-60ES6100

4.9 / 5 , 140 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
   3.999,00 TL
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
3.919,02 TL
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
3.879,03 TL
KDV Dahil
» EKRAN BOYUTU
:
60"(152cm) Ekran Genişliği
» KONTRAST
:
Mega Kontrast
» RESİM GÖSTERİM HIZI
:
CMR 200Hz
» ÇÖZÜNÜRLÜK
:
1920x1080 Çözünürlük
» 3D Tv
:
Var
»
Slim LED
»
İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ ÜRÜN ES6100 SERİSİDİR.
»
ES6100 - ES6140 ARASINDAKİ TEK FARK ; AYAK APARAT RENGİDİR...
» Ücretsiz Kargo
Stokta Bulunmamaktadır! Karşılaştırma Listesine Ekle teknokask
En Avantajlı Taksitler

Uygulamalar, videolar, Skype, web tarama ve daha fazlasının keyfini çıkarın


Samsung’un güncellenmiş Smart Hub ve üç büyük yeni hizmeti ile sosyal ve kişiselleştirilmiş ev eğlencesinin yer aldığı yeni bir dünyayı keşfedin. Family Story, özel fotoğrafları, mesajları ve olayları sevdiklerinizle paylaşmanıza imkan verir. Bu arada, çocuklar da Kids özelliği ile eğlenebilirler ve eğitim alırlar. Ayrıca Fitness özelliğini kullanarak spor idmanınızı yapabilir ve yönetebilirsiniz. Büyük bir içeriğe erişim ve aynı zamanda Samsung App, web tarama, Skype ve daha fazlasının seçilmesi, en büyük aile ev eğlencesi deneyimini oluşturur.

Daha iyi görüntüler için daha canlı renkler

 

İleri bir görüntü kalitesi geliştirme algoritması kullanan Samsung Wide Color Enhancer Plus, tüm görüntülerin kalitesini çarpıcı biçimde artırır ve saklı detayları ortaya çıkarır. Renkleri şimdi bir de Wide Color Enhancer Plus ile görün.


Maksimum çekicilik için tasarlandı

 

Samsung’un One Design’ı TV izleme deneyimini en üst düzeye taşımakla birlikte, evinizi zenginleştirir. One Design, kusursuz bir televizyon izleme deneyimindeki tüm engelleri kaldırmak için LED TV çerçevesi ile panelini şık bir biçimde birleştirir.


Büyük ve geniş ekranda görüntülü Skype konuşmalarıyla daha yakın temasta olun

 

Samsung App mağazalarında ücretsiz bulunan, Smart TV için Skype uygulamaları sayesinde rahat evinizden arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalın. Ayrıca satılan Skype kamera kitiyle birleşerek, düşük fiyatlarda veya hatta ücretsiz olarak tüm dünyadaki sevdiklerinizle yüksek kalitede geniş ekranda görüntülü konuşmalar yapmanıza olanak verir. Yeni Skype hesapları yaratabilir, mevcut olanlara erişebilir ve televizyonunuzun uzaktan kumandasını kullanarak gezinebilirsiniz. Yüz yüze iletişimle daha yakınlaşın.


Kablosuz olarak içeriklerinize erişin ve oynatın

 

İçeriklerinizin ve cihazlarınızın çoğunu kablosuz şekilde paylaşın. AllShare Play sayesinde, bilgisayarlarınız dahil, yakınlardaki tüm uyumlu cihazlardan filmleri, fotoğrafları, müziği ve daha fazlasını oynatabilirsiniz. Bulut teknolojisi ve Samsung web depolama, evden uzaktayken bile multimedyaya erişmenize ve onu paylaşmanıza olanak vererek, size daha da fazla özgürlük ve hareketlilik sağlar. Artık, bütün favori içeriğinizin televizyonunuzda veya ondan uzakta keyfini çıkarabilirsiniz.


Full HD alanında yeni bir gerçekliği keşfedin.

 

Öncekinden daha ileri bir seviyede ev eğlencesi gerçekliğinin tadını çıkarın. Standart HD televizyonların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Samsung Smart televizyonunuz, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunmaktadır. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, favori televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla aynı olmayacak. Full HD çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.


USB’nizden film izleyin

 

ConnectShare Movie ile sadece USB bellek sürücünüzü televizyonunuza takın ve hemen filmlerin, fotoğrafların veya müziğin keyfini çıkarın. Artık, oturma odanızın rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.


Kablolar olmadan İnternete erişin

 

Dahili Kablosuz Lan ile başka harici cihazlar eklemeye gerek kalmadan TV’nizin bağlantı özelliklerini düzenleyin ve çekici tasarımını koruyun.


Kişisel medya kitaplığınız

 

TV programlarını ve filmleri Extended Personal Video Recorder Ready ile kaydedin ve saklayın. Sadece, TV’nizin USB bağlantı noktasına bir USB bellek sürücüsü veya sabit sürücü takın ve kaydedilecek programı seçin ve sürücüye yükleyin.


Oturma odanıza tam bir multimedya deneyimi getiriyor

 

Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) girişleri ile Samsung TV, oturma odanızı multimedya bir eğlence merkezine dönüştürecektir. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan doğrudan televizyonunuza doğru yüksek hızlı aktarımını sağlar.

Teknik Özellikler
PANEL
EKRAN BOYUTU
60"(152cm) Ekran Genişliği
EKRAN TÜRÜ
Led TV
KONTRAST
Mega Kontrast
RESİM GÖSTERİM HIZI
CMR 200Hz
ÇÖZÜNÜRLÜK
ÇÖZÜNÜRLÜK
1920x1080 Çözünürlük
GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
HDMI
3
USB GİRİŞ
Var(3 Adet)
USB 2.0
AVI, MKV, H264/MPEG-4 (AVC), MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, AAC, MP3, WMA, JPEG
USB-RECORDING(PVR READY)
Var (Kablolu Dijital Kanallarda)
KOMPONENT
Var
KOMPOZIT
Var
ETHERNET
Var
EXTRA ÖZELLİKLER
3D Tv
Var
ALLSHARE
Var
WI-FI
Var (Entegre)
Smart Tv
Var
WEB BROWSER
Var
Skype™ Ready
Var
ULTRA CLEAR PANEL
Var
TASARIM
One Design 12 mm
AKSESUAR
3D GÖZLÜK
Var (2 Adet)
GARANTİ
GARANTİ
2 yıl
Kargo
Kargo
Ücretsiz Kargo

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor