WD702U4BKWQ/AH SAMSUNG Çamaşır Makinesi 

Samsung WD702U4BKWQ/AH 7 Kg Yıkama 5 Kg Kurutma Kapasiteli Çamaşır Makinesi

WD702U4BKWQ/AH

3.8 / 5 , 93 oy

Ücretsiz Kargo
Kampanya Fiyatı
1.629,90 TL
KDV Dahil
Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
1.597,30 TL
KDV Dahil
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
1.581,00 TL
KDV Dahil
» KOLAY ÜTÜLEME /KIRIŞIK AZALTMA
:
Var
» Sıkma Devir Hızı
:
1400 devir
» Kapasite
:
7 kg
» Kapasite
:
5 kg kurutma kapasitesi
» Enerji Sınıfı
:
A Enerji Sınıfı
»
Gecikmeli Sonlandırma mevcut
»
Çocuk Kilidi Ekranı mevcut
»
Otomatik Temizleme Filtresi mevcut
»
BU ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLME SÜRESİ ORTALAMA 3 İŞ GÜNÜDÜR.
» İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
WD702U4BKWQ/AH ürününün yanında Gazella HND 253 Hang n Dry Kanatlı Çamaşır Askısı ürününü de Taksitli Fiyatı 146,90 TL'ye almak ister misiniz?
WD702U4BKWQ/AH ürününün yanında Doğrular Uzay Sepetli Kurutmalık 17004 Black Grey ürününü de Taksitli Fiyatı 24,90 TL'ye almak ister misiniz?
En Avantajlı Taksitler

Ecobubble teknolojili yeni Samsung çamaşır makinesi. İç kısımda zengin köpüğü oluşturmak için deterjanılı suyu bir jeneratör araçılığı ile tamamen çözen ve benzersiz bir köpük üreterek çamaşırlarınızın deterjandan daha fazlasını elde etmesini ve temizlenmesini sağlamaktadır. . Bu köpük, soğuk suda bile kumaşa daha hızlı nüfuz ederken sıcak standart bir yıkama kadar temizlik sağlar. Sonuç? Enerji tasarrufu sağlayan hassas bir temizlik.


Önemli Görsel


Eco Bubble™ teknolojili Samsung çamaşır makinesi artık sıcak suda olduğu gibi soğuk suda da etkin bir şekilde yıkama yapabilirsiniz. Her yıkamada enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan bir devrimdir. Soğuk Suda Yıkayın. Enerjiden tasarruf sağlayın.


Eco Bubble™ nasıl çalışır?Çığır açan EcoBubble™ teknolojisi, yıkama başlamadan önce deterjanı hava ve suyla köpürterek, çamaşırlara konsantre deterjanlardan daha hızlı nüfuz eden temizleyici kabarcıkları üretir. Çamaşırları, sıcak suda olduğu gibi soğuk suda da etkin biçimde temizleyebileceksiniz. Soğuk su, çamaşırlarınızı nazikçe yıkar. 
Ev dekorunuza zarafet katın

Crystal Gloss™ Tasarımıyla ev dekorunuzu zenginleştirin. Sıradan, kutu gibi görünmek yerine çamaşır makinesinin ön yüzü daha estetik çekicilik kazandırılmıştır. Kapak kenarına derin ve zarif bir şeffaflık katan Samsung'un Touch of Color™ teknolojisini barındırmaktadır. Çamaşır makinesinin organik tasarımını tamamlayan en hafif dokunuşunuza yanıt veren, dokunmatik tuş özelliğine sahip geniş ekrandır.

* Tasarım özellikleri modele bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Lekeleri çıkarma - ve ilave adımlar
Giysileriniz bir çok şekilde kirlenebilir. Onları temizlemenin tek bir benzersiz yolu vardır. Leke Çıkarma, derin, nazik ve etkin şekilde giysileri temizlemek için Eco Bubble™ teknolojisini kullanır. Daha az karşılaştıklarınızla birlikte şarap, domates, kan, çikolata ve çimen gibi en çok karşılaşılan lekeleri çıkarın.


Son Hafıza Ayarları değiştirmeden art arda çamaşır yıkıyorsanız her seferinde yıkamayı yeniden programlamanız gerekmez. Son Hafıza, çamaşır makinesi kapatılsa bile kullanılan son ayarı saklar. Sadece başlata basın ve diğer çamaşırlarnızı yıkayın. Tasarruf ettiğiniz zaman katlanarak artacaktır.

Eko Kazan Temizliği Kadranı Eco Temiz Kazan üzerine getirerek kazanı giysilerinizi temizlediğiniz kadar kolay yıkayın. Çevreyle dost temizleme programı deterjan kalıntısını ve kir oluşumunu sert kimyasallar olmadan çıkarır. Kazanı ne zaman temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Her 40 yıkamadan sonra bunu size hatırlatan bir alarm çalar.

Hızlı Yıkama Çok meşgul olduğunuzda bile Hızlı Yıkama ile çamaşırınız için zaman ayırabilirsiniz. Sadece 15 dakikalık Quick Wash (Hızlı Yıkama) düğmesine basın ve bir çamaşırlarnızı 15 dakikada yıkayın. Çamaşır boyutuna ve programınıza dayalı olarak zamanlayıcı ayarlarını değiştirin (seçenekler şunları içerir: 15, 20, 30, 40, 50 ve 60 dakika).


Elmas Kazan Şık Elmas Kazan yapısı güçlü ama nazik bir yıkama performansı sunar. Daha küçük delikler kumaşların takılmasını ve hasar görmesini engellerken elmas kabartmalı kazan, giysileri benzersiz şekilde tasarlanmış olan kazanda nazikçe hareket ettirir. Derinlemesine temizlikle kumaşa özen gösterin.Seramik Rezistans Plus Seramik Rezistans Plus, sert su kireçlenmesini azaltan özel bir kireçlenme oluşumunu önleyici kaplama özelliğine sahiptir. Bu nedenle ısıtıcının dayanıklılığını arttırarak daha etkin şekilde çalışır.Teknik Özellikler
ÇOCUK KİLİDİ
Var
EKRAN TİPİ
3,5 inç LCD
KOLAY ÜTÜLEME /KIRIŞIK AZALTMA
Var
KENDİ KENDİNİ TEMİZLEME
Var
KURUTMA SINIFI
B Kurutma Sınıfı
Sıkma Devir Hızı
1400 devir
Kapasite
7 kg
Kapasite
5 kg kurutma kapasitesi
Enerji Sınıfı
A Enerji Sınıfı
BOYUTLAR (YxGxD)
600 x 600 x 850 mm Net boyut
Garanti
3 Yıl Garanti
Kargo
Kargo
İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
 

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim A.Ş.  ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
EN ÇOK SATILAN BENZER ÜRÜNLER


yükleniyor