Samsung WF1800WSV Çamaşır Makinesi

4.8 / 5 - 165 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Sıkma Devir Hızı : 1000 Devir
Kapasite : 8 Kg Yıkama Kapasitesi
Enerji Sınıfı : A++ Enerji Sınıfı
Renk : Beyaz
Dijital Ekran : LED

Dikkat! Satın almış olduğunuz ürünün kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir. Kutusu açılmış ve yetkili servis dışında kurulumu yapılmış ürünler garanti dışı kalmaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürünün çağrı merkezi ile irtibata geçerek kurulum için randevu rezervasyonu oluşturmanızı rica ederiz. Çağrı merkezi ile görüştüğünüzde; yetkili servis adresinize yönlendirilecek ya da servis irtibat numaraları tarafınızla paylaşılacaktır. Kurulum ve garanti koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ürün çağrı merkezinden alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:
Sıkma Devir Hızı 1000 Devir
Kapasite 8 Kg Yıkama Kapasitesi
Enerji Sınıfı A++ Enerji Sınıfı
Renk Beyaz
DİJİTAL EKRAN LED
Su Tüketimi 56lt
BOYUTLAR (YxGxD) Net (GxYxD):600 x 600 x 850 mm
Garanti 2 Yıl Garanti
Açıklama
15' Hızlı Yıkama:Yıkama süresini 15 ila 60 dakika arasında SEÇME
Zemininiz için tehlike kontrolü
Eco Bubble
Kargo
Kargo İstanbul İçi Ücretsiz Kargo
GÜZEL MAKİNA
Almadan önce bir hayli araştırdım. piyasada inceledim. özellik bakımından çok üstün. ECO BUBLe özelliği daha bi başka. %70 enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca FUZYY LOGİC yıkama sayesinde suyu gerektiği kadar alıyor. kireç tutmuyan resistasa sahip vs vs vs... 7kg lık olanı da alınabilir.
/ Ordu

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor