Ürün Filtresi
Stilin yeni rengi
iphone 6s
Apple iPhone SE

Apple iphone cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları

17 adet ürün listelendi.
17 adet ürün listelendi.
  • 1

Apple iPhone Cep Telefonu Modelleri ve iPhone Fiyatları

Apple tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Apple’ın Merkezi California’da olup mac olarak bilinen kişisel bilgisayarlar, iOS işletim sistemi, iPod müzik çalar, iPad tablet pc, iPhone cep telefonu ve Apple Watch akıllı saat gibi kendine özgü elektronik ürünler üretmekte ve geliştirmektedir. Apple 1976 yılında kurulmuştur. 2007 yılından bu yana iPhone cep telefonu üretmektedir. Apple, Samsung’tan sonra dünyanın en büyük ikinci cep telefonu markasıdır. Geliştirmiş olduğu yazılımlar arasında OS X, iOS işletim sistemi, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı, iLife ve iWork yer almaktadır. Bazı yıllarda dünyanın en değerli şirketleri sıralamasında ilk sıraya çıkmaktadır. 

iPhone
cep telefonlarında iOS işletim sistemi kullanılmaktadır. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı son derece güvenli bir yazılımdır. iPhone için uygulamalarınızı App Store dan kolayca indirebilirsiniz. Rakiplerine göre çok farklı bir pazarlama stratejisi vardır. İnsanlara farklı olduklarını hissettir. O döneme kadar üretilen tüm siyah kulaklıklara karşı iPod lar için ürettiği beyaz kulaklık ile aykırı olduğunu ispatlamış, ödenmki krizden kurtulmuştur.

Cep telefonları arasında en çok tercih edilen markaların başında gelen Apple iPhone her ne kadar kapalı bir yazılım kullansa da ikinci sıradaki yerini korumaktadır. Çok fazla model çeşidi olmasa da toplum içinde en prestijli cep telefonu markalarının başında gelmektedir. Her geçen gün yeni teknolojilerle karşımıza çıkan Apple iPhone son modelleri de oldukça beğenilmiş ve satılmıştır. 4.5G desteği olan iPhone modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak en uygun Apple iPhone fiyatlarını başka yerde bulamayacağınız avantajlar ile alabilirsiniz. iPhone cep telefonlarının pek çok modeli aynı gün kargoya verilmektedir. Uygun fiyat ve ödeme avantajlarını ile Apple iPhone modellerini alabilirsiniz.
yükleniyor