Tefal 1800W Kıyma Makinesi

4.5 / 5 - 164 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmamaktadır!
Aparat : İçli köfte, sucuk-sosis aparatı
Gövde : Paslanmaz çelik dış gövde
Kablo Sarma Yuvasi : Var
Kilit Düğmesi : Var
Son derece şık paslanmaz çelik dış gövde
Ürün Özellikleri:
APARAT İçli köfte, sucuk-sosis aparatı
GÖVDE Paslanmaz çelik dış gövde
KABLO SARMA YUVASI Var
KİLİT DÜĞMESİ Var
Açıklama
Son derece şık paslanmaz çelik dış gövde
İki ayrı disk: İnce kıyım/kalın kıyım
Aksesuar saklama kutusu
iyi
bayaği iyi fp ürünü
/
ayrıntılar
Orijinalden alıntı:
Kullanıcı Adı: MEHMET DEREBAĞ
Sadece makinamı yoksa fabrikanın sunduğu diğer aparatlarında var olup olmadığı ayrıntılı belirtilmemiş. Ayrıntılı bilgi verilmesi yararlı olur
cavap mı var bu soruda
/ Konya
ayrıntılar
Sadece makinamı yoksa fabrikanın sunduğu diğer aparatlarında var olup olmadığı ayrıntılı belirtilmemiş. Ayrıntılı bilgi verilmesi yararlı olur
/ Konya
ürün hakkında detaylı bilgi
Sadece makinamı yoksa fabrikanın sunduğu diğer aparatlarında var olup olmadığı ayrıntılı belirtilmemiş. Ayrıntılı bilgi verilmesi yararlı olur.
/ Ankara
ürün güzel ama
aksesuar grupları tam belirtilmemiş bu altetin çigköfte aparat metal tepsisi gig aksesuarları vrmı yokmu bu konuda aydınlatrsanız sevinirim
/ Gaziantep
Tefal 1800W Kıyma Makinesi
Küçük bir restaurant sahibiyim.Etimi hijyenik bir şekilde kıyabilmek için aldım.Sunduğu kullanım kolaylığı sayesinde yemeklerimde kendi kıydığım eti kullanabiliyorum.Eti kıymak içinde ince veya kalın seçenekleriniden birini tercih edebiliyorsunuz.Evlerdede rahatlıkla kullanılabilecek fiyat olarak da uygun bir kıyma makinesi.
/ İstanbul

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor